Valorant random hesap

Arkadaşalar 25 TL'ye Valorant random hesap aldım 8 tane skin çıktı. Ejder vandallı güzeldi hesap. Sorum bunları nasıl yapıyorlar?
Dikkatini çektiyse hileler çıktıktan sonra bu hesapların satışını görmeye başladık, zannımca hile yapımcıları bir şekilde gerek keylooger gerekse başka yöntemler ile hile açan kişilerin hesaplarını paylaştı.

Arkadaşalar 25 TL'ye Valorant random hesap aldım 8 tane skin çıktı. Ejder Vandal'lı güzeldi hesap. Sorum bunları nasıl yapıyorlar?

Burada o tür siteleri paylaşmak yasak. Ancak merak ediyorsanız, Rus sitelerinde her sunucudan skinli random hesap bulunuyor. Rus parası bizim paramıza göre değersiz olduğundan 5 TL ödeyip 25 TL gibi bir fiyata satıyorlar.
Hangi site? Bende Valorant'a para yatıracaktım. Bu tarz bir hesap alıp oynamak daha mantıklı geldi açıkçası.

Hesabın güvenliği sıfır. E-postaları üstünüze alamıyorsunuz, şifre değişemiyorsunuz. Bu konu hakkında Riot'a bilet gönderirseniz hesap satışı olduğunu anlayıp anında hesabı askıya alıyor. Şifre hesabın asıl sahibi tarafından değiştirilirse satan kişi sorumluluk almıyor. Kendi hesabınızdan devam edin.

Hesabın güvenliği sıfır. E-postaları üstünüze alamıyorsunuz, şifre değişemiyorsunuz. Bu konu hakkında Riot'a bilet gönderirseniz hesap satışı olduğunu anlayıp anında hesabı askıya alıyor. Şifre hesabın asıl sahibi tarafından değiştirilirse satan kişi sorumluluk almıyor. Kendi hesabınızdan devam edin.
Bu da baya kötüymüş. Kendim hesaba para yatırıp aldım zaten. Spectrum koleksiyonu çok güzeldi. İyi ki almışım, çok memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı