Valorant random hesaplar neden bu kadar ucuz?

Sleex0x0

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar YouTube'da bayağı bir videosu var biliyorsunuzdur 3000,4000 TL yatırılan hesapları 50-100 TL'ye satıyorlar. Neden böyle yapıyorlar? Bu hesapları birilerinden çalıyorlar mı? Neden bir insan durduk yere zarara girmeyi istesin?

Arkadaşlar YouTube'da bayağı bir videosu var biliyorsunuzdur 3000,4000 TL yatırılan hesapları 50-100 TL'ye satıyorlar. Neden böyle yapıyorlar? Bu hesapları birilerinden çalıyorlar mı? Neden bir insan durduk yere zarara girmeyi istesin?

Genelde hesaba girdikten birkaç gün sonra şifre değişiyor. Başka kişilerde hesaba giriyor çünkü, e-posta değişen hesap almak var ama oda çok garanti değil.

Hocam YouTuber'lara para veriyorlar reklam yapmaları için çoğu hesaptan 1bp çıkıyor sadece.

Çalıyorlar, birden fazla kişiye veriyorlar, genelde uyduruk skinleri olan hesap veriyorlar, YT'deki hesapların size gelmesi imkansız diyebilirim.

Bazıları çalıntı oluyor veya biri çalınıp binlerce kişinin eline gidiyor herkes hesaba giriyor epostaları bazıları değişmiyor ben almıştım 3 kere hatalı çıktı 2 kere maçta çıktı en son attı onda da skin yoktu geri para iadesi almıştım

Zamanında eğlencesine alıp insanlara dağıtıyordum gereksiz para israfı eğer hesap aktifse 1 aya patlıyordu değilse bayağı kullaniyordunuz ben sahsen kullandim ve en son verdim birine permalatmis hile acip(bir hesaba veledin teki benim kuzenimin bu deyip konmaya calismisti. D)

Geri
Yukarı