Rehber Valorant rank atlamak için önemli taktikler

Daha fazla  
Bu rehber de Valorant'ta nasıl daha hızlı rank atlayabilirsiniz bunu anlatacağım.
1) Rekabetçi girmeden önce kesinlikle antrenman yapıp kendinizi ısıtın.
2) Eğer Solo giriyorsanız ve pinginiz az ise Frankfurt 1 Frankfurt 2 Varşova Paris sunucularında girin.
3) Eğer duonuz veya 4-5 preleriniz var ise kesinlikle onlar ile girin.
4) Valorant oynayan yayıncıların sunucularına girip kendinize rank kasacak arkadaş bulabilirsiniz.
5) Solo oynuyorsanız takımın moralini yüksek tutun ve onlara sakın toxiclik yapmayın küfür etmeyin moral bozmayın.
6) Rakip takımda veya sizin takımınızda iyi oynayan oyuncuları arkadaş ekleyerek beraber girebilirsiniz.
7) Her zaman takım ile oynayın birlikten kuvvet doğar.
8) Ajan seçme ekranında takımınıza instalokck atmamalarını ve beraber konuşarak ajan seçmelerini söyleyin.
9) Takıma yararı olan ajanları alın.
10) Eğer TR sunucusu girecekseniz en az 3 pre girin.
Umarım biraz da olsa rank atlamışsınızdır :)
(Ben Full 5 pre giriyorum ve 5 maçın 4'ü Win oluyor solo girince 5 maçın 4'ü lose arkadaşlarınız ile girmekte fayda var)

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel rehber, elinize sağlık. Bana göre en önemli iki nokta 5 pre girmek. Infolu oynayınca herşey çözülüyor emin olun. 5 pre girmiyorsanız da sakın TR serverında oynamayın hele gold elo ve altında takımsız girerseniz kafayı yersiniz.

Güzel rehber, elinize sağlık. Bana göre en önemli iki nokta 5 pre girmek. Infolu oynayınca her şey çözülüyor emin olun. 5 pre girmiyorsanız da sakın TR serverında oynamayın hele Gold elo ve altında takımsız girerseniz kafayı yersiniz.

Yani arkadaş da girilse problem çok çıkıyor. Solo oynayarak Dia'ya kadar çıkabildim şimdi sildim oyunu çünkü böyle takıldım. Bir gün 40 vuruyorum, diğer gün çıkmadan tek yiyorum değişik elo. Bir de 1 el kazanıp kaybetme algoritması bende işleyip gidiyor. Bu sebeplerden yakın bir zaman önce sildim.
Bu rehber de Valorant'ta nasıl daha hızlı rank atlayabilirsiniz bunu anlatacağım.
1) rekabetçi girmeden önce kesinlikle antrenman yapıp kendinizi ısıtın.
2) eğer solo giriyorsanız ve pinginiz az ise Frankfurt 1 Frankfurt 2 varşova Paris sunucularında girin.
3) eğer duonuz veya 4-5 preleriniz var ise kesinlikle onlar ile girin.
4) Valorant oynayan yayıncıların sunucularına girip kendinize rank kasacak arkadaş bulabilirsiniz.
5) solo oynuyorsanız takımın moralini yüksek tutun ve onlara sakın toxiclik yapmayın küfür etmeyin moral bozmayın.
6) rakip takımda veya sizin takımınızda iyi oynayan oyuncuları arkadaş ekleyerek beraber girebilirsiniz.
7) her zaman takım ile oynayın birlikten kuvvet doğar.
8) ajan seçme ekranında takımınıza instalokck atmamalarını ve beraber konuşarak ajan seçmelerini söyleyin.
9) takıma yararı olan ajanları alın.
10) eğer TR sunucusu girecekseniz en az 3 pre girin.
Umarım biraz da olsa rank atlamışsınızdır :)
(ben Full 5 pre giriyorum ve 5 maçın 4'ü Win oluyor solo girince 5 maçın 4'ü lose arkadaşlarınız ile girmekte fayda var)

Birinci, sekizinci ve de dokuzuncu maddelere katılıyorum. Pre olmak çözüm değil. İyi günler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı