Valorant rank sistemi

Onur Talha

Decapat
Merhaba, size sormak istediğim son oyunlarda neredeyse hep Win alıyorum ve hepsinde de 25 30 kill aldım ama beni demir 1'den çıkarmıyor, bunun nedenini söyler misiniz? Yeni bir hesaba mı geçeyim sizce?

Not: Ölümsüzlük hesabım çalındı yeniden başladım.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    148,9 KB · Görüntüleme: 401
  • Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    150,4 KB · Görüntüleme: 734
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, size sormak istediğim son oyunlarda neredeyse hep Win alıyorum ve hepsinde de 25 30 kill aldım ama beni demir 1'den çıkarmıyor, bunun nedenini söyler misiniz? Yeni bir hesaba mı geçeyim sizce?

Not: Ölümsüzlük hesabım çalındı yeniden başladım.

Hesabını aldığın kişi demir 1'de daha önceden çok fazla yenilgi almış ve sonuncu olmuş olabilir.

Hesabını aldığın kişi demir 1'de daha önceden çok fazla yenilgi almış ve sonuncu olmuş olabilir.

Hesa kendimin kullanmıyordum ve genelde Win almıştım hep.
Art arda 3 kere lose almışsınız. Sonra 1 tane daha kazanıp bir tane daha lose almışsınız. Biraz daha oynayıp Win alın bence.

Öyle olursa artar mı 5 Win üst üste almışım yükseltmemiş.

Winlerinizin yanında fazla lose almışsınız. Ayrıca kaybettiğiniz maçların çoğunda kd'niz 1'den düşük. Kd'nizi özellikle kaybettiğiniz maçlarda fazla tutun.

Yani problem bende değil mi hesap daha iyi oynarsam artar.
Winlerinizin yanında fazla lose almışsınız. Ayrıca kaybettiğiniz maçların çoğunda kd'niz 1'den düşük. Kd'nizi özellikle kaybettiğiniz maçlarda fazla tutun.

Peki kdmi arttırmak için ne yapmalıyım.

Geri
Yukarı