Valorant rank sistemi

Serhanks

Hectopat
Merhaba ben Valorant ilk çıktığı zamanlarda oynayıp sonradan bırakmış birisiyim ve tekrar başlama kararı aldım. Oyunları eğlenmek için oynayan birisiyim yenilgi almak benim için pek bir şey ifade etmez genelde Spike'a hücum tam gaz giriyorum eskiden oynadığımda elmasa kadar çıktım ve oyunu silmiştim. Dün tekrar rank kasmaya karar verdim en azından hangi kademe oyuncusuyum onu bilirim diye düşündüm. İki maç girdim zaten fotoğraflarını bırakacağım eğer geri kalan maçları da kaybedersem ortalama olarak hangi rank da başlatır ve mmr nasıl hesaplanır? Bilen varsa yazabilirse çok sevinirim.

1.png

2.png

3.png

Yani bırakmadan önce en son hatırladığım kadarıyla, Radiant da bitirsen Max plat başlatıyor ama mmr Radiant olduğu için karşına gelen platlar da Radiant. Yani kısaca lig değil mmr önemli.

Yani bırakmadan önce en son hatırladığım kadarıyla, Radiant da bitirsen Max plat başlatıyor ama mmr Radiant olduğu için karşına gelen platlar da Radiant. Yani kısaca lig değil mmr önemli.

Mmr nasıl hesaplanıyor bilemiyorum spike hücum ya da derecesizde gelen oyuncuların uğurlukları elmas-immo arası genelde. Bir katkısı var mı bilemiyorum.

Elondaki oyunculara bakılırsa, lose almaya devam edersen altın 3, 3 Win daha alırsan plat atabilir. Daha üstüne atmıyor.

Sanki lose alırım gibi geliyor oyunda çok fazla troll geliyor oyun oynamak için değil küfürleşmek için giriyorlar sanki bende muteleyip oyuna devam ediyorum ama hâl bu.

O tür fun maplerde mmr sınırı olmuyor. Oyuna yeni başlayan biri ile immortal birini bile aynı oyuna atabiliyor.

Anladım peki siz rank kasmak için hangi sunucuyu önerirsiniz Frankfurt 41 ms alıyorum ama orasıda TR gibi diyorlar.

Voice chat pek dönmüyor elo yüksek olmadığı sürece. Aim olarak TR'dekilerin eline su dökemezler. Paris'e pinginiz yetiyorsa orayı tavsiye ederim. Radianta o serverda çıkmıştım. Frankfurttaki toksiklerden kaçan Avrupalılar'da oraya geçiyor.

TR çok toxic geliyorsa frankurt oyna, rank kasmak sunucu ile değil tamamen senin mentalin, aimin ve oyun bilginle alakalı bir şey.

Rank kasmak için sunucu önerin derken Frankfurt geçince direk immoya çıkacağım veya ben mükemmelim sürekli takımım kötü geliyor gibi bir niyetle yazmadım yazma amacım takım için bilgi verilsin.TR'de genel olarak o yok birbirlerine küfür ediyorlar bende susturmak zorunda kalıyorum.

Rank kasmak için sunucu önerin derken Frankfurt geçince direk immoya çıkacağım veya ben mükemmelim sürekli takımım kötü geliyor gibi bir niyetle yazmadım yazma amacım takım için bilgi verilsin.TR'de genel olarak o yok birbirlerine küfür ediyorlar bende susturmak zorunda kalıyorum.

Bende kötü niyetli bir şey demek istemedim, @lastbjorNN dediği gibi yüksek eloya kadar zaten iletişim dönmüyor oyun da. Ya beraber girecek birini bulup infolu oynacaksın ya da toxic insanları takmayıp oyuna odağını kaybetmeden oynayacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı