Valorant rankım ne?

O zaman niye günde 5-6 saat aim geliştiriyorsun?

Günde 5-6 saat değil günde 2-3 saat aim çalışıyorum rekabetçi girmeden önce o 6 saat kendimi çok kaptırdığım için.
Allah kimseye senin gibi Plat vermesin.

Rankı Plat değil zaten. Ekran fotoğrafı ile inanmam ben, arkadaşının hesabına da girmiş olabilir. O aimin plat olmasının imkanı yok, öyleyse umarım maçıma gelmez. Elo Boost diye report ederim.

Hocam bir el fotoğraf atabilir misiniz? İmleciniz Platinin "P" harfinin ortasında olan delikte dursun. Böylece sahte olup olmadığını anlayabiliriz. @YeniHesapf yazdı bu yazıyı bende ekran fotoğraf attım
Ve o videodan sonra kendimi biraz olsun geliştirdim.
En önemli nokta Discord sunucularından 3-4 arkadaş topladım 5 pre olarak ranked girdik ve hızlıcaa plat olduk onlarda bronz-Silver arasında idi ben onlara kendi aim çalışma rutinimi attım ve onlarda gelişti beraber rank kastık
Solo girseydim şu an Gold 2 zor olurdum.

Bu iş böyle belli olmaz 27 vurduğumda oldu poligonda demirde sürünüyorum.
4-5 pre gir hızlıca rank atlayabilirsin hatta istersen sana kendi aim çalışma rutinimi de yazabilirim?
Bu iş böyle belli olmaz 27 vurduğumda oldu poligonda demirde sürünüyorum.
Birde kolayda 27 mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Poligonun zor mod spike imha modunu oynadığın bir video atar mısın lütfen? O zaman belli olur ne olduğun. Oyun bittikten sonra sohbet kısmına "Selam Technopat" yazıp rankını gösterirsen de çok güzel olur.

Kim boostladı sizi? Bu aimle plat 3 imkansız. Geliştiğinizi söylüyorsanız da yeni oynayışınızın bir videosunu atın karar verelim.
En önemli nokta Discord sunucularından 3-4 arkadaş topladım 5 pre olarak ranked girdik ve hızlıcaa plat olduk
Tamamdır yeni gördüm bu mesajınızı şimdi belli oldu nasıl plat olduğunuz.

Son düzenleme:
Günde 5-6 saat değil günde 2-3 saat aim çalışıyorum rekabetçi girmeden önce o 6 saat kendimi çok kaptırdığım için.

Hocam bir el fotoğraf atabilir misiniz? İmleciniz Platinin "P" harfinin ortasında olan delikte dursun. Böylece sahte olup olmadığını anlayabiliriz. @YeniHesapf yazdı bu yazıyı bende ekran fotoğraf attım
En önemli nokta Discord sunucularından 3-4 arkadaş topladım 5 pre olarak ranked girdik ve hızlıcaa plat olduk onlarda bronz-Silver arasında idi ben onlara kendi aim çalışma rutinimi attım ve onlarda gelişti beraber rank kastık
Aynen kardeşim Aras Kargo aç kapıyı.

Hocam buna duo boost deniyor :D.

Geri
Yukarı