Valorant Reyna'nın nerf yemesi

Gayet yerinde olmuş. Cidden çok saçma şekilde güçlüydü. Bu oyun çıkmadan önce biri bana her öldürdüğünden can çeken bir FPS oyunu karakteri olacak dese hadi len ordan derdim. Ama adamlar cidden yaptılar. Nerf yemesi gayet yerinde olmuş. Ve bir FPS oyununda şuna şu kadar vurdum diyebilmeliyiz bence. Ama reynayı low bıraktığımızda hiçbir şey demiyoruz. Niye çünkü can çekip canını tekrar eski haline getirdiğini biliyoruz. Ve buda karakteri low bırakmamızın hiçbir anlamı olmadığını yüzümüze çarpıyor ve oyundan azda olsa soğuyoruz.

Ne yeni, 8 ay oldu be. Onu bunu zırt pırt değiştirdiler, gereksiz buff'lar, gereksiz nerf'ler. Geçen Operator'e nerf gelmişti, kimse kullanmıyordu.
Hocam CS:GO'da da silah fiyatları vs. için nerfler, bufflar gelmiyor mu?

Operator kullanılıyor mu? Puhahaha, bozuk Operator, yapamamışlar silahı, mermiler mi gitmiyor anlamadım ama ben hayatımda bu kadar salak bir sniper görmedim.
Woxic de diyor bunu, bozuk o silah.
Üstelik Valorant'ın mekaniklerine hakim olmayan biri elbette silahı başta kullanamayacaktır. CS:GO ile mekaniği bir değil çünkü.

Yanlış anlamayın ne Valorant ne CS:GO fanıyım. Her iki oyunu da severek oynarım. Herhangi bir konuda fanboy olmanın mantıklı bir yanı olduğunu düşünmüyorum.

Hocam CS:GO'da da silah fiyatları vs. için nerfler, bufflar gelmiyor mu?

Üstelik Valorant'ın mekaniklerine hakim olmayan biri elbette silahı başta kullanamayacaktır. CS:GO ile mekaniği bir değil çünkü.

Yanlış anlamayın ne Valorant ne CS:GO fanıyım. Her iki oyunu da severek oynarım. Herhangi bir konuda fanboy olmanın mantıklı bir yanı olduğunu düşünmüyorum.
200 saat Valorant oynadım, bunu çoğu Valorant oyuncusu da söylüyor, mekanik ile alakası yok. Operator bozuk.
CS:GO'da çok az geliyor nerf ve bufflar, arada değiştiriyorlar. Valorant gibi her güncellemede 10 tane nerf ve buff getirmiyorlar.

200 saat Valorant oynadım, bunu çoğu Valorant oyuncusu da söylüyor, mekanik ile alakası yok. Operator bozuk.
CS:GO'da çok az geliyor nerf ve bufflar, arada değiştiriyorlar. Valorant gibi her güncellemede 10 tane nerf ve buff getirmiyorlar.
Önceden de söylendiği gibi oyunun daha yeni olması ve karakter içeriyor olması sebebiyle düzenlemeler nispeten sık oluyor.

Operatör hakkında ise çok bilgim yok ancak gerek Türk gerek yabancı Valorant oyuncularının başarıyla oynadıklarını görüyorum.

Nedenini çok açık değil mi? CS:GO yılların oyunu Valorant daha yeni çıktı. Bir zahmet o kadar yılda CS:GO'daki her şey düzelsin zaten. O kadar da olsun yıllar önce çıkmış bir oyunun buff nerf dengesi tabii ki Valorant'tan daha iyi olacak. O kadar CS:GO'dan bahsediyorsun ama geçmişte yani
CS:GO'nun ilk çıktığı dönemde aldığı buffları nerfleri bilmiyorsun herhalde. O zaman CS:GO Valorant'tan bile kötüydü oyun içi denge konusunda. Molotofların silahların güçlülüğü oyuncuların isyan etmesini saymıyorum bile. Sırf bu dengeleme doğru yapılmadı diye birçok espor takımı CS:GO'yu bıraktı. Ta ki oyun düzelene kadar. O yüzden CS-GO ve valorant oyun içi dengelerini yarıştırman çok saçma olmuş. Emin ol oyun ilk çıktığında valorantın getirdiği o 10 15 nerften daha fazla nerf veya buff getiriyordu.

Dünyanın en saçma oyunu, hâla oturtamadılar dengeyi. Bir ona nerf gelir bir buna buff gelir. Saçma.
Oyun çıkalı çok fazla geçmedi.
Ne yeni, 8 ay oldu be. Onu bunu zırt pırt değiştirdiler, gereksiz buff'lar, gereksiz nerf'ler. Geçen Operator'e nerf gelmişti, kimse kullanmıyordu.
Kimse kullanmıyor diyorsanız herhalde düşük liglerde falansınız. Yoksa hala kullanılıyor.
CS:GO oyunun ilk haline bakarsam mı? 8 yıl önceyle şimdiyi mi karşılaştırıyoruz? PP'ni kaldır bari Ömer abiye yazık.
Valorant daha yeni bir oyun. CS kadar zaman geçtiğinde bu oyun çok farklı yerlerde olur.
8 yıl önceki bir oyunu şimdiyle karşılaştıramazsın. O dönemki bilgisayarların gücü farklı, imkanlar farklı, kitle farklı. En son hâllerini karşılaştır, umarım imoRR fanı olup da Valorant>CS:GO demezsin.
Valorant > CS:GO.

CS önce hileyi çözüp resmi sunucularını iyileştirsin.
Hayır hocam, Project A adında çıkacaktı ismi değişti. Oyun o sıralar hâla yapım aşamasında idi.
O adla çıkmazdı. Sadece ismini belirtmediler.
Operator bozuk değil. Zor bir silah ama.
Valorant yeni bir oyun. Birkaç yıl sonra CS'dekinden bile fazla fark göreceksiniz.

Bide yeni map gelse tadından yenmez. Ve şu yenilince herkese söven Allah'a sövenlere vb. olaylara birşey yapılsa. Rekabetçide takımlar çok dengesiz. Bronz 1 den demir'e düştüm. Herkes aim canavarı olmuş. Uzun süre rekabetçi falan girmeyeceğim.
Takımlar dengesiz değil. Herkes takımlı girdiği için veya çok fazla smurf olduğu için iyi oyuncular rank yükselemiyor. Demirden yükselemiyorsanız bana kalırsa sorun sizin oynayışınızla alakalı ki demir eloda herkes no brain gameplay tarzında.

Takımlar dengesiz değil. Herkes takımlı girdiği için veya çok fazla smurf olduğu için iyi oyuncular rank yükselemiyor. Demirden yükselemiyorsanız bana kalırsa sorun sizin oynayışınızla alakalı ki demir eloda herkes no brain gameplay tarzında.
25/15 vb. skorlarla oynuyorum. 1/8 oynayan oluyor. Arkadaşımın olmaması benim suçum mu?🧐

Not: Demirden çıktım toxcitler yüzünden düştüm. Benim elomda 38 kill alan oluyor.

Geri
Yukarı