Valorant rezilliği

Bu her rekabetçi oyun için geçerli bi duo olacak kardeşim yoksa oynamanın pek anlamı yok. Kendini geliştireceksen illa rekabetçi girme kendini geliştir sonra gir.

Bu oyunda ne kadar aim geliştirsem de gümüşten takım yüzünden çikılmıyor. İstanbul giriyorum oyunu trolleyenler mi dersin 1 vurup küfür edenler mi? Paris giriyorum adam ha bire küfür ediyor trollüyor. Gümüş 3'te kaldım resmen.

Oynanacak bir oyun değil eğlenmek için girseniz bile ağlayarak çıkarsınız başka oyunlara yönelmenizi tavsiye ederim 6 ay aralıksız Aim Lab üzerinden aim kasarak oynadım benden iyi oynayan demirler ile karşılaştım adamlar Full smurf.

Yıllardır var FPS oyunları ve bu kadar fazla smurf'ün ve oyunu iyi oynayan adamların karşınıza gelmesi normal. Oyununun aim kasmakla çok bir alakası yok. Tamamen tecrübe hatta tecrübe aiminize ve crosshair placement'ınızı dahi çok büyük oranda geliştirir.

İstanbul ve Frankfurt haricinde istediğiniz sunucuya girebilirsiniz, bir kere bile toksik olan görmedim, Türkolar buraları bilmiyorlar, özellikle Varşova ve Stockholm'u tavsiye ederim, ping genelde az oluyor buralarda, eğer internet iyiyse París ve Londra'yı da seçebilirsiniz.

Bu oyunda ne kadar aim geliştirsem de gümüşten takım yüzünden çikılmıyor. İstanbul giriyorum oyunu trolleyenler mi dersin 1 vurup küfür edenler mi? Paris giriyorum adam ha bire küfür ediyor trollüyor. Gümüş 3'te kaldım resmen.
Hocam 2 sezondur dia elodayım rankım yüksek olmasada düşük de değil fakat dediğin gibi oyunda çok kanser bir kitle var istediği karakteri alamayınca toxiclik yapan çok kişi var rank atlamak istiyorsan team olması şart

Geri
Yukarı