Valorant RTX 3080 düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

ByPlankton

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle kolay gelsin.
Bilgisayarı toplayalı yaklaşık 4 ay oldu. İlk başlarda hiçbir problemim yoktu 400-500 FPS oyun çok akıcıydı. Son zamanlarda sıcaklık değerleri normal olup, bilgisayarı yoracak herhangi bir şey olmamasına rağmen FPS 120'lere kadar düşüyor. Max 380 FPS görüyorum. Geçen gün 1080 Ti kullanan birisi 1200 FPS aldığını SS attı. Nasıl yaptığını sorduğumda söylemedi. Ekran kartı tam kullanmıyor kendini bir de. Sınırlamayı kaldırmak istiyorum. Lütfen bana yardımcı olur musunuz?

Sistem özellikleri:
Windows 10 Home.
AMD R9 5900X.
X570 Hero VIII.
RTX 3080.
360mm sıvı soğutma.
850 Watt PSU.
3 adet monitör bağladım bilgisayara onlar mı ağırlık yapıyor sizce. Bilgisayarım bunu kaldıramıyor olabilir mi?
Monitör markaları Samsung Odyssey G5.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 adet monitör bağladım bilgisayara.

Eğer bir şey yapmıyor sadece masaüstü gözüküyorsa bir şey olacağını sanmam ama Valorant'ın optimize sorunu olduğunu söyleyebilirim.
Yine de sorun sizde mi anlamak için sadece bir ekran bırakın takılı ve tüm ayarları en düşüğe alın bir bakın bir de 1080 Ti 1200 FPS diyorsunuz emin misiniz ( YouTube test linkini atacaktım video kullanılmıyor dedi ama 250 alıyor 1200 yani :) ?

Kenar yumuşatmayı MSAA 4X, filtrelemeyi ise 4X yapıp deneyin.
aynı şeyin laciverti kanka değişen birşey olmadı
Eğer bir şey yapmıyor sadece masaüstü gözüküyorsa bir şey olacağını sanmam ama Valorant'ın optimize sorunu olduğunu söyleyebilirim.
Yine de sorun sizde mi anlamak için sadece bir ekran bırakın takılı ve tüm ayarları en düşüğe alın bir bakın bir de 1080 Ti 1200 FPS diyorsunuz emin misiniz ( YouTube test linkini atacaktım video kullanılmıyor dedi ama 250 alıyor 1200 yani :) ?
onu biliyorum kanka da şöyle birşey var benim sistemimin yarısı bile olmayan birisi fps imi tokatlıyor

Aynı şeyin laciverti kanka değişen bir şey olmadı.

Onu biliyorum kanka da şöyle bir şey var benim sistemimin yarısı bile olmayan birisi FPS'imi tokatlıyor.

Hayır tabii ki de fotoshop nedense technopata attığım videolar açılmıyor ama YouTube'a 1080 Ti Valorant Game test yazarsanız görürsünüz FPS'i kaçmış bir bakın lütfen. Atan arkadaştan da uzak durun.

Yeni konular

Geri
Yukarı