Valorant savaş bileti alınca skinler geliyor mu?

Guevara

Hectopat
Daha fazla  
Valorant'ta savaş bileti olayı var yeni fark ettim 1000 VP'ye çok güzel skinler var. 1000 VP'ye alınca cidden tüm ödüller verilecek mi? 2-3 tane skin var hoşuma gitti bitmesine 7 gün var 7 günde 20 sayfa filan bitirebilir miyim sizce? Demir 1'im.

Sabaha kadar oynasan belki biter. Senin bileceğin iş fakat zamanda azalmış boşa gitmesin bence diğer bp yi al.

Valorant'ta savaş bileti olayı var yeni fark ettim 1000 VP'ye çok güzel skinler var. 1000 VP'ye alınca cidden tüm ödüller verilecek mi? 2-3 tane skin var hoşuma gitti bitmesine 7 gün var 7 günde 20 sayfa filan bitirebilir miyim sizce? Demir 1'im.
Maalesef çok zor. Bir dahaki savaş biletine artık.

Eğer daha önceki haftalık görevleri bitirmediyseniz Valorant'ta haftalık görevleri birikiyor. Onları yapa yapa çok hızlı bir şekilde seviye atlayabilirsiniz.

Bileti satın almasanız da, oynadığınız süre boyunca bilet XP'si birikir. Siz bileti satın alınca, ilerlediğiniz aşamaya kadar olan bütün ödüller de direkt verilir.

Bileti satın almasanız da, oynadığınız süre boyunca bilet XP'si birikir. Siz bileti satın alınca, ilerlediğiniz aşamaya kadar olan bütün ödüller de direkt verilir.

Bence arkadaş bir tane beğendiği kostüm için aldı. Biletin hepsi umurunda değil gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı