Valorant savaş bileti bitirilir mi?

445376

Decapat
Merhaba hesabımda Yağmacı Vandal var ve fulledim fakat radyanit puanım kalmadığı için skinlerini alamıyorum, bu durumda da Battle Pass'e başvurmak istedim 16 günü kalmış ve 10.seviyesinde falanım Battle Pass 50 seviyeden oluşmakta diğer 5'ide radyanit puanı ve koleksiyon için kart. Sorum şu günlük 5-6 görev tamamlasam yani seviye kat etsem Battle Pass'i bitirebilir miyim? Bu arada bıçak beni benden aldı.(NOT: Bu yan hesabım ana hesabımda iyon, zaman ötesi vandal ve bu Battle Pass skinleri hepsi mevcut.)

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (14).png
    Ekran Görüntüsü (14).png
    1,6 MB · Görüntüleme: 84
  • Ekran Görüntüsü (15).png
    Ekran Görüntüsü (15).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 69
Kanka görevleri yapıp en çok XP veren oyun modlarını oynama gerekir en çok derecesiz ve dereceli XP verir. Ne kadar çok XP kazanırsan kademen o kadar ilerler.

O zaman günlük ve haftalık görevleri yaparak bitirebilirsiniz.
Ek olarak, savaş biletinin ''KAPANIŞ'' kısmında da 30 Radyanit puanı veriyor.
evet aynen

Günde 5 saat oynasa da bitiremez. Boşa alma bekle az zamanı kaldı. Yeni Battle Pass alırsın.
bu savaş bileti sizce nasıl beğenmediğiniz için mi diyorsunuz bunu yoksa bitiremeyeceğim için mi he bu arada diğer savaş biletinide merak etmiyor değilim zaten oyuna para yatıran birisiyim bana fark etmiyor.

Evet aynen

Bu savaş bileti sizce nasıl beğenmediğiniz için mi diyorsunuz bunu yoksa bitiremeyeceğim için mi he bu arada diğer savaş biletini de merak etmiyor değilim zaten oyuna para yatıran birisiyim bana fark etmiyor.

Kardeşim bende aldım. Bitirdim bileti. Senin için diyorum. 15 gün dayanabilirsin diye tahmin ediyorum. Bu kadar az süre de ben kalsam almazdım.

Battle Pass'e sahip olmasanız bile ilerleme kaydedebiliyorsunuz zaten, şu andan itibaren kasmaya başlayın. Eğer bitirebilirseniz sezonun sonunda alır ve bütün eşyaları alırsınız, bitiremezseniz de almazsınız ve bir zararınız olmaz.

Çok zor hocam. Her aşama atladığınız da gereken XP miktarı da artıyor, günlük görevler fazla XP'de vermiyor zaten. Alsanız bile bitiremezsiniz. Belki Game Pass+Savaş Bileti+Arkadaş XP Takviyesi ile bitirebilirsiniz ama dediğim gibi, bitiremezsiniz muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı