Valorant savaş bileti bitirilir mi?

Evet aynen.

Bu savaş bileti sizce nasıl beğenmediğiniz için mi diyorsunuz bunu yoksa bitiremeyeceğim için mi he bu arada diğer savaş biletini de merak etmiyor değilim zaten oyuna para yatıran birisiyim bana fark etmiyor.

Kanka hem az süre var tamamlayamazsan paran boşa gidebilir ama diyorsan param bol almakta bir problem yok zevk meselesi.

Günde 5 saat oynasa da bitiremez. Boşa alma bekle az zamanı kaldı. Yeni Battle Pass alırsın.
LGS zamanlarımda 15-20 günü kalmış neredeyse hiç ilerleyemediğim savaş biletini bitirmiştim. Bir haftalık görev zaten 20.000'e yakın XP veriyor. Arkadaş eğer bu haftanın haftalık görevlerini de bitirirse savaş bileti bitene kadar toplam 4 haftalık görev bitirmiş olacak. Ek olarak savaş bileti aldığınızda fazladan XP de kazanıyorsunuz. Bu yüzden günde 5+ saat oynayan biri rahatlıkla bitirebilir.
Ama benim önerim de almamanız yönündedir. Diğer savaş biletini bekleyip onu alabilirsiniz.

Battle Pass'e sahip olmasanız bile ilerleme kaydedebiliyorsunuz zaten, şu andan itibaren kasmaya başlayın. Eğer bitirebilirseniz sezonun sonunda alır ve bütün eşyaları alırsınız, bitiremezseniz de almazsınız ve bir zararınız olmaz.
bunu zaten biliyorum o zmn diğer battle pass bekleyeceğim teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı