Valorant sebepsiz yere ban attı

ardrb45

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Ben tam 3 ay önce Valorant'ı başka bir bilgisayardan indirip açtım kendi bilgisayarım arızalanmıştı. Ben de babamınkine geçtim fakat daha oyunu bile indirmemiştim bir anda ekranıma kalıcı uzaklaştırma yazısı geldi. Fakat ne bir hile kullandım ne de bir program indirdim. Ne kadar ticket atsam da hesabı açmıyorlar. Ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

kaliciban.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi
Merhaba. Ben tam 3 ay önce Valorant'ı başka bir bilgisayardan indirip açtım kendi bilgisayarım arızalanmıştı. Ben de babamınkine geçtim fakat daha oyunu bile indirmemiştim bir anda ekranıma kalıcı uzaklaştırma yazısı geldi. Fakat ne bir hile kullandım ne de bir program indirdim. Ne kadar ticket atsam da hesabı açmıyorlar. Ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 1532479

Hocam babanızın bilgisayarında veya sizin bilgisayarda üçüncü parti yazılım var mı? WinRAR falan ondan olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu olayın tamamen aynısı LoL oynamaya çalışırken başıma gelmişti. Üniversitedeyken arkadaşımın laptopundan bir el oynayım demiştim. Daha hesaba girer girmez kalıcı uzaklaştırma uyarısı verdi. Sanırım bu olay 2019 yılı sonlarında gerçekleşmişti ve ticketime geri dönüş sağlanıp hesabımın yasaklaması kaldırılmıştı. Ticket atarken olayı ayrıntılarıyla açıklamaya ve anlaşılır bir dil kullanmaya özen göstermelisin. Belki de 3 yıl aranın ardından oyuncuya verilen ilgi azalmıştır. Ondan dolayı kaldırmıyorlardır.

Benim de hesabım geri çalındı, geri aldım ancak güvenlik nedeniyle hesabımı kapattılar ve açmıyorlar. Geçmiş olsun size de hocam. Haksız yere onlarca hesap kapatıyorlar.

Evet aynısı bir youtuber'e de oldu. Senin onlara ticket atman gerekiyor ve neler yaşadığını anlatman gerek onlar sonrasında hesabını açabilirler. Zaten hile vs. kullanmadıysan açma ihtimalleri yüksek. HWID ban açılmıyor ama hesap banı açılır ticket at olayları iyice anlat onlar senle uzunda olsa iletişime geçerler bahsettiğim kanal 2-3 hafta sonra hesabını açabildi.

Geri
Yukarı