Valorant sistem gereksinimleri nasıl atlanır?

iTeee

Decapat
Daha fazla  
Valorant Windows 7 ve 8.1'den desteğini kesti ve oyuna giriş yapılmadığı söyleniyor. Bu sistem gereksinimlerini atlayarak oyuna girebilme şansım var mı? Çünkü Windows 10 ve üzerinde Valorant tam ekranda siyah ekranda kalıyor. Galiba ekran kartım Windows 10 ve üzernde Valorant'ta sıkıntı çıkarıyor.

Sistemim ASUS K53sc.
NVIDIA GT520MX - Intel HD 3000.
i7-2670QM
SSD.

Bu arada Windows 8.1 de hiç sıkıntı çekmeden 100 FPS falan oynayabiliyordum, drop falan da yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant Windows 7 ve 8.1'den desteğini kesti ve oyuna giriş yapılmadığı söyleniyor. Bu sistem gereksinimlerini atlayarak oyuna girebilme şansım var mı? Çünkü Windows 10 ve üzerinde Valorant tam ekranda siyah ekranda kalıyor. Galiba ekran kartım Windows 10 ve üzernde Valorant'ta sıkıntı çıkarıyor.

Sistemim ASUS K53sc.
i7-2670QM
SSD.

Bu arada Windows 8.1 de hiç sıkıntı çekmeden 100 FPS falan oynayabiliyordum, drop falan da yoktu.
Windows 10'da sadece valorant ta mı oluyor sorun.

Sistemim ASUS K53sc.
i7-2670QM
SSD.

Hayır yapamazsınız o kadar basit değil.

Windows 10'da sadece Valorant'ta mı oluyor sorun.

Evet sadece Windows 10 da ve Valorant'ta siyah erkan alıyorum tam ekrandayken, pencereli alınca çözlüyor Alt+Tab ile fakat çok FPS düşüyor o şekilde de.

Windows 8.1'den yukarıya güncelleyemiyordum bu sorundan dolayı daha sonra Windows 8.1 desteğini de kestiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı