Valorant sistem gereksinimleri nedir?

Arkadaşın RAM'de monitör var galiba. Sistemi 8 GB RAM 10GB HDD galiba.

O nasıl oluyor anlamadım RAM'de monitör var demek? RAM ve monitöründe sıkıntı var demek istedin galiba öyleyse bile RAM sıkıntı yapar benim monitör ortasi delik (monitörün beyaz ışığı görünüyor) oto Crosshair diye kullanıyorum😂😂 ve sıkıntısız oynuyorum.

O nasıl oluyor anlamadım RAM'de monitör var demek? RAM ve monitöründe sıkıntı var demek istedin galiba öyleyse bile RAM sıkıntı yapar benim monitör ortasi delik (monitörün beyaz ışığı görünüyor) oto Crosshair diye kullanıyorum😂😂 ve sıkıntısız oynuyorum.

Şaka yaptık la sistemde anakart bile yok herhalde diyorum hiçbir sistem sorusuna yanıt vermediği için. Ekran, RAM ve HDD takılıyor herhalde reis.

RX 570 de %3 falan 580 de %10 diye biliyorum grafikleri fullersin 1080p de oynarsan 0 sıkıntı.

RX 550 de bile darboğaz yapıyor işlemci 570 de %3 nasıl olabilir kafadan atıyosun RX580 GTX 1650'den iyibir ekran kartı nasıl beslesin i5 3. nesil.

Anlık 16 GB RAM bile her şeye yeterken benim 64 GB RAM'ı takışım.

i7 5820K R9 370 sisteme 64 GB RAM'i takılır RAM 16 kalıp güzelinden bir ekran kartı alsan daha çok performans alırdın.

Yeni konular

Geri
Yukarı