Valorant siyah ekran

İşletim sistemi
Windows 10

Catbop

Hectopat
Valorant'ta 1-2 maç sorunsuz girdim. Sonra başka bir maça girer girmez oyun siyah ekran verdi. Bilgisayarı yeniden başlattım düzelmedi. Sistemim de gayet yeterli. Oyuna giriyorum, epilepsi uyarılarına kadar her şey normal ilerliyor. Fakat ondan sonrası başlamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'ta 1-2 maç sorunsuz girdim. Sonra başka bir maça girer girmez oyun siyah ekran verdi. Bilgisayarı yeniden başlattım düzelmedi. Sistemim de gayet yeterli. Oyuna giriyorum, epilepsi uyarılarına kadar her şey normal ilerliyor. Fakat ondan sonrası başlamıyor.
1 sene sonra yazıyorum ama bendede şuan aynı sorun var. Çözebildin mi? Çözdüysen bana da anlatır mısın?

1 sene sonra yazıyorum ama bende de şu an aynı sorun var. Çözebildin mi? Çözdüysen bana da anlatır mısın?

Müjdemi istedim dün gece sorunu çözdüm. i5 2430 GTS 525 m ekran kartlı laptoplarda oluyor bu sorun. Çözümü driver pack 2019 offline ve Driver Booster Pro ile çözdüm. Ve mutlaka net fremyork 3.5 kurmalısınız. Bazen 3.5 sürüm kururken hata veriyor lakin sordum net de çaresi de var. Driverpack 2019 kuramazsanız driver boster Pro hall ediyor. Sadece 1 driverin olmamasından kaynaklanıyor. Eyer çözemezseniz temiz bir fotmat atıb dedeyim proqramla driverleri indirin. İlk önce formatsız deneyin. Verdeyim çözüm hiçbir yerde yok. Emin olabilirsiniz bunu yazan bir Valorant hastasıdır. Kaç aylık zahmetimle bulduğum bir çaredir. Herkese iyi oyunlar.

Geri
Yukarı