Valorant siyah ekranda kalıyor

Bunyaminttnnkk

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben bilgisayarımı formatlamadan önce eski bilgisayarımdaki Valorant'ı kopyalayıp flash belleğe atmıştım. Şu an tekrar yeni PC'me attıktan sonra oyun siyah ekranda kalıyor.

Arkadaşlar, ben bilgisayarımı formatlamadan önce eski bilgisayarımdaki Valorant'ı kopyalayıp flash belleğe atmıştım. Şu an tekrar yeni PC'me attıktan sonra oyun siyah ekranda kalıyor.
11 GB'lık oyun için değdi mi hocam çektiğiniz çile? Yükleyin tekrar.

Hocam 16Mbps gibi bir internette yapacak bir şey olmuyor şu an 7.4 GB'lık bir şey yüklüyor Riot Vanguard galiba.
Yani bilgisayarınıza 7,6 gblık boş dosya yüklediniz. :D 16 mbps çok kötü değil 1 gin oynamayıp akşamdan koyarsanız sabaha inmiş olur.

Hocam alt+enter dener misiniz?
Alt+Enter kombinasyonundan sonra ekran gelirse pencereli tam ekran yapıp tam ekran yapın. Bende de aynı sorun vardı böyle çözdüm ancak 30 40 FPS oynuyorum pencereli tam ekran olduğu için bir türlü düzeltemedim aylardır.

Yani bilgisayarınıza 7,6 GB'lık boş dosya yüklediniz. :D 16 Mbps çok kötü değil 1 gin oynamayıp akşamdan koyarsanız sabaha inmiş olur.

1saat yazıyor hocam inşallah 1 saat sürerde olur bir de galiba fiber yapılmış TurkNet kullanıyorum iptal ettirip tekrar kurulumunu yaptıracağım 100 Mbps olursa ölürsemde gözüm arkada kalmaz :)
Hocam alt+enter dener misiniz?
Alt+enter kombinasyonundan sonra ekran gelirse pencereli tam ekran yapıp tam ekran yapın. Bende de aynı sorun vardı böyle çözdüm ancak 30 40 FPS oynuyorum pencereli tam ekran olduğu için bir türlü düzeltemedim aylardır.

Hocam onunla alakalı değilmiş.

Geri
Yukarı