Valorant skinleri FPS düşürür mü?

metehan_ogel

Centipat
Daha fazla  
Valorant'ta önceden hiçbir sıkıntım yoktu oyunu akıcı bir şekilde oynayabiliyordum ama yeni gelen setteki Phantom'u aldıktan sonra oyunum aşırı kasmaya başladı ve donmaya başladı. Önce bunun skinle bir alakası yoktur dedim her şeyi temizledim. Bilgisayarı termal bakıma götürdüm temizlettirdim, format attım bütün FPS arttırma videolarını izledim aklınıza gelebilecek her türlü şeyi yaptım ama hala oyuna girdiğimde 10-11 saniyelik donmalar ve kasmalar devam ediyor nedenini anlamış değilim ama aklıma artık tek gelen şey skinin her türlü bitiriş animasyonu falan FPS'imi düşürebileceği yönünde sizlere sormak istedim. Valorant'ta skinler FPS düşürür mü?

Valorant'ta önceden hiçbir sıkıntım yoktu oyunu akıcı bir şekilde oynayabiliyordum ama yeni gelen setteki Phantom'u aldıktan sonra oyunum aşırı kasmaya başladı ve donmaya başladı. Önce bunun skinle bir alakası yoktur dedim her şeyi temizledim. Bilgisayarı termal bakıma götürdüm temizlettirdim, format attım bütün FPS arttırma videolarını izledim aklınıza gelebilecek her türlü şeyi yaptım ama hala oyuna girdiğimde 10-11 saniyelik donmalar ve kasmalar devam ediyor nedenini anlamış değilim ama aklıma artık tek gelen şey skinin her türlü bitiriş animasyonu falan FPS'imi düşürebileceği yönünde sizlere sormak istedim. Valorant'ta skinler FPS düşürür mü?

Yani çok animasyonu olan düşürebilir ama 10 11 saniye sürüyorsa bir gariplik vardır.

Hocam skini kullanmadan 1 el deathmatch oynayın öyle deneyelim bakalım

Hocam denedim dediğinizi Deathmatch'de sıkıntı çıkarmadı ama rekabetçiye girdiğimde kasmaya devam etti. Benim de aklıma önceden gördüğüm rawinput ayarı geldi onu açtım. FPS'im gerçekten biraz yükseldi kasma falan da yok denecek seviyeye indi. 2. maç skini tekrar taktım kullandım sıkıntı yoktu. Son 1-2 el kala yine donmaya başladı bu sefer 3-4 saniyelik.
Bir an düzeldi sanmıştım ama galiba tekrardan olmaya başladı...

Yeni konular

Geri
Yukarı