Valorant Smurf Bağımlılığı

Hocam CS'de kastığınız hesapları satarsınız hiç yoktan vaktiniz boşa gitmemiş olur da Valorant hesaplarını ne yapıyorsunuz? Her gün farklı bir hesaptan mı giriyorsunuz? Değişik bir fantezi açıkçası bilemiyorum eğer hesapları satabiliyorsanız iyi bir taraftan da.😁 Bütün hesapların şifresi ve bilgileri olan bir kitabınız da vardır sizin.:D Neyinden keyif alıyorsunuz bir de onu sormak isterim.

Bronz oyuncuları vurup size küfür edilmesi hoşunuza gidiyorsa devam edin.
Arkadaşlar toplu alıntı nasıl yapılır bilmediğimden herkesin yazısına cevap veremedim. düşük elolarda oynamak karşımdaki oyunculara saygısızlık, evet. onların vaktini ve emeklerini çalıyorum. ama bir yandan da insanlar kendilerinden daha iyi rakiplerle oynarlarsa daha çabuk gelişirler, özellikle game sense olarak bu şekilde düşünüp kendimi rahatlatıyorum

Arkadaşlar toplu alıntı nasıl yapılır bilmediğimden herkesin yazısına cevap veremedim. Düşük elolarda oynamak karşımdaki oyunculara saygısızlık, evet. Onların vaktini ve emeklerini çalıyorum. Ama bir yandan da insanlar kendilerinden daha iyi rakiplerle oynarlarsa daha çabuk gelişirler, özellikle Game sense olarak bu şekilde düşünüp kendimi rahatlatıyorum.

Tamam hocam siz devam edin vurmaya.

Hocam CS'de kastığınız hesapları satarsınız hiç yoktan vaktiniz boşa gitmemiş olur da Valorant hesaplarını ne yapıyorsunuz? Her gün farklı bir hesaptan mı giriyorsunuz? Değişik bir fantezi açıkçası bilemiyorum eğer hesapları satabiliyorsanız iyi bir taraftan da.😁 Bütün hesapların şifresi ve bilgileri olan bir kitabınız da vardır sizin.:D Neyinden keyif alıyorsunuz bir de onu sormak isterim.
keyif aldığım nokta 5 tane küçük çocuk bana saldırıp yumruk atıyorlar ve bu bana işlemiyor gibi geliyor yani o kişilerin beni vurmak için terler akıtıp benim hoplaya zıplaya çayımı kahvemi içip maçın yıldızı olmak keyifli ve stressiz

Hayatınızdaki zamanı boşa harcıyorsunuz. Keşke bu kadar antrenmanı hayatınızda işe yarar bir şeye harcasaydınız. Belki bir müzik aletinde ustalaşabilirdiniz bile. Belki yeni bir dil öğrenirdiniz. Bir oyuna bu kadar fazla zaman harcamayın. Oyunlar eserdir, ürün değil. Başlar ve biter. Eser oynayın, ticaret ürünü tüketmeyin. Valorant, CS:GO, LoL vb bilimum rekabetçi oyunların hepsi oyuncuyu aptal yerine koyan oyunlar. Sebebini sayfalarca açıklamak isterdim ama eğer oyun komünitelerini takip ediyorsanız zaten bu oyunların neden oyun olmadığını biliyorsunuzdur. Hayatınızdaki vakti böyle oyunlara harcamayın hatta hiçbir oyuna bu kadar fazla vakit harcamayın.

Zamanında saatlerce rekabetçi bir oyunu oynamış birinden duyuyorsun bunu. Ne güzel ki çok vakit kaybetmeden aptallığımı anlamıştım.

Hayatınızdaki zamanı boşa harcıyorsunuz. Keşke bu kadar antrenmanı hayatınızda işe yarar bir şeye harcasaydınız. Belki bir müzik aletinde ustalaşabilirdiniz bile. Belki yeni bir dil öğrenirdiniz. Bir oyuna bu kadar fazla zaman harcamayın. Oyunlar eserdir, ürün değil. Başlar ve biter. Eser oynayın, ticaret ürünü tüketmeyin. Valorant, CS:GO, LoL vb bilimum rekabetçi oyunların hepsi oyuncuyu aptal yerine koyan oyunlar. Sebebini sayfalarca açıklamak isterdim ama eğer oyun komünitelerini takip ediyorsanız zaten bu oyunların neden oyun olmadığını biliyorsunuzdur. Hayatınızdaki vakti böyle oyunlara harcamayın hatta hiçbir oyuna bu kadar fazla vakit harcamayın.

Zamanında saatlerce rekabetçi bir oyunu oynamış birinden duyuyorsun bunu. Ne güzel ki çok vakit kaybetmeden aptallığımı anlamıştım.
Evet çok haklısın, bir dönem online oyun bağımlılığından kurtulmak için hikayeli oyunlara sarmıştım. Final fantasyler, Silent Hiller, Skyrim, Witcher neler neler bir sürü oyunu bitirdim yani oyun bağımlılığımı yine oyun oynayarak atlatmaya çalıştım, hikayesi var en azından diye kendimi avutuyordum ama eldeki oyunlarda bitince yine döndük bataklığa.

Çok haklısın, piyano öğrenmeyi veya herhangi bir dövüş sporuyla ilgilenmeyi çok isterdim. Bağımlılıklardan kurtulmak o kadar kolay olmuyor

keyif aldığım nokta 5 tane küçük çocuk bana saldırıp yumruk atıyorlar ve bu bana işlemiyor gibi geliyor yani o kişilerin beni vurmak için terler akıtıp benim hoplaya zıplaya çayımı kahvemi içip maçın yıldızı olmak keyifli ve stressiz
Ben şahsen CS'de karşıma smurf birisi geldiği zaman maçın yıldızlığından ziyade, kendi elosunda adam vuramadığı için sinirini ''smurf'' hesapta bizlerden çıkarttığını düşünüyorum hatta çoğu insan böyle düşünüyor. Dediğiniz gibi oyun bilgisi olarak karşınıza smurf birisi geldiği zaman kendinizi daha çok geliştirebiliyorsunuz ki bu güzel bir şey. Sizin gözünüzden bakmaya çalışıyorum, oyunu bitirmişsiniz en yüksek rankı görmüşsünüz yapacak fazla bir şey kalmıyor. Herkesin oyun zevki ayrı ben zorlu geçen maçları kazanmayı seviyorum mesela siz rahat rahat takıldığınız maçları. Oyunu zevk için oynadığınızı düşünürsek bence derecesiz maçlara girmeniz daha doğru gibi hem Valorant'ta xp kısıtlaması yok diye biliyorum bir hesabınızdaki bütün ajanların görevlerini bitirmek eğer kâr amacı gütmüyorsanız başka hesapları kasmaktan daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

Hocam inanın korona yaşantımızı o kadar etkiledi ki insanlar artık ne yapacağını bilemiyor. Ben açıkçası kendime komple tatil verdim, akademik durumu iyi olan birisi olarak. Benim de hayallerim vardı dil öğreneyim, kitap okuyayım kendimi daha da geliştireyim diye fakat cidden virüs yüzünden okulların kapanması, bir sürü kısıtlamaların getirilmesi canımı o kadar çok sıkıyor ki elimi kıpırdatasım bile gelmiyor. Online oyunlar sayesinde bir sürü arkadaş edindim, oyun dışında konuştuğumuz sohbet ettiğimiz ve bana sadece zevk veren bir şeyden çok psikolojik olarak destek çıkan bir şey açıkçası oyunlar.

Ben şahsen CS'de karşıma smurf birisi geldiği zaman maçın yıldızlığından ziyade, kendi elosunda adam vuramadığı için sinirini ''smurf'' hesapta bizlerden çıkarttığını düşünüyorum hatta çoğu insan böyle düşünüyor. Dediğiniz gibi oyun bilgisi olarak karşınıza smurf birisi geldiği zaman kendinizi daha çok geliştirebiliyorsunuz ki bu güzel bir şey. Sizin gözünüzden bakmaya çalışıyorum, oyunu bitirmişsiniz en yüksek rankı görmüşsünüz yapacak fazla bir şey kalmıyor. Herkesin oyun zevki ayrı ben zorlu geçen maçları kazanmayı seviyorum mesela siz rahat rahat takıldığınız maçları. Oyunu zevk için oynadığınızı düşünürsek bence derecesiz maçlara girmeniz daha doğru gibi hem Valorant'ta xp kısıtlaması yok diye biliyorum bir hesabınızdaki bütün ajanların görevlerini bitirmek eğer kâr amacı gütmüyorsanız başka hesapları kasmaktan daha mantıklı olur diye düşünüyorum.
Evet "kendi rankında adam vuramayıp smurf kasıyo" lafı bana sürekli yapılıyor. adam vuramadığı için smurf acan da vardır ama ben sıkıldığım için açıyorum. bi ara profesyonel olmayı denedim, takıma girdim, nade antremanı için bile günde 2 saat çalışıyorduk sonra zevk almamaya başladım. hem oyun tarzım aşırı bireysel, takım oyuncusu değilim, hem de sevdiğin bir şeyin (oyun bile olsa) meslek haline gelince ne kadar sıkıcı olduğunu gördüm, soğudum. Derecesiz maçları da denedim ama zaten rankı etkilemediği için çok troll var, afk kalıyorlar, aşırı kötü oynuyorlar, çabalamıyorlar. En azından rankedda kötü oynayanlar olsa da rank maçı diye sonuna kadar çabalıyor bu insanlar ve bu çabayı görmeyi, tutkuyu seviyorum.

Geri
Yukarı