Valorant sürekli smurf hesaplar geliyor

Merdione

Hectopat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Bugün maçıma iki tane smurf geldi ve oyunu kaybettik. Artık bıktım ben bu smurflerden. Bunun bir çözümü olmalı. Rank atlayamıyorum ya smurf geliyor ya troll ya AFK artık delireceğim. Sürekli yerimde sayıyorum. Bunlar yüzünden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceki sene açtığım benzer konulara bakabilirsiniz. Ben igl olduğumda kazanmaya başladım. 1 yıl boyunca Gold eloda süründükten sonra astra mainleyip yüceliğe kadar çıktım. Kısacası ya takım kurun ya da takımla iletişime geçip yapmaları gerekeni söyleyin. Oyunu doğru okursanız aimin pek bir önemi kalmıyor. Smurflerde zaten oyun yönetmek yerine kill almaya oynuyor.

Çözümü yok. Valorant'a hoşgeldiniz. Burası discord'dan sevgili yapıp onun "uWu" demesine silver olan poğaça kızı diamond yapmaya çalışanlarla dolu.

Hocam eğer Ping'iniz el veriyorsa “paris” sunucusunda oynamanızı öneririm çünkü TR server'ının gümüş eloda ki mentalitesi de dia eloda ki mentalitesi de aynı hep toxic, smurf ve AFK gelir.

Bugün maçıma iki tane smurf geldi ve oyunu kaybettik. Artık bıktım ben bu smurflerden. Bunun bir çözümü olmalı. Rank atlayamıyorum ya smurf geliyor ya troll ya AFK artık delireceğim. Sürekli yerimde sayıyorum. Bunlar yüzünden.

Hocam çok pinginiz yoksa Londra vb oynayın. Genelde smurf olmuyor, troll çok nadir.

5'li Arkadaş grupları edinmeye çalış, tabiki aranıza sınır koymayı unutma. Sadece oyun için ekle.

Pek çok FPS oyununda kendimi geliştirmek için bota karşı oynamaktansa yeni hesap açıp noob öldürmeyi tercih etmişimdir. En azından daha eğlenceli oluyor. Ve hacker diye yaftalandığımda suratıma bir gülümseme yerleşiyor. Onlar da böyle düşünüyor olabilir.

Tavsiyem bu rezil oyunu bırakın. Genede devam edecekseniz takım kurun iletişimiz iyi olsun koordineli olun. Özellikle karşı takımda i miss her adlı jett görürseniz kaçın :).

Tavsiyem bu rezil oyunu bırakın. Gene de devam edecekseniz takım kurun iletişimiz iyi olsun koordineli olun. Özellikle karşı takımda i miss her adlı Jett görürseniz kaçın :).

Hocam başlayınca bırakılmıyor. Çok ciddiyim. 1 sene önce başladım para yatırdım 2 skin aldım sonra oynama hevesim kalmadı.

Hocam başlayınca bırakılmıyor. Çok ciddiyim. 1 sene önce başladım para yatırdım 2 skin aldım sonra oynama hevesim kalmadı.
Öyle bir şey yok. CS,wolfteam,zula,valorant,point blank,r6 gibi oyunlar oynadım hepsinide zamanı gelince bırakıyorsun eğer FPS geçmişin varsa biliyorsundur. R6'ya çok sardım birkaç hafta önce sadece R6 ve cs oynuyordum şimdi ise arada CS ve genel olarak Valorant giriyorum mesela. Çok değişiyor bana göre bir oyuna ne zaman sardığın. Bak seninde oynama hevesin kalmamış çünkü bir müddet sonra bıkıyorsun değişiklik istiyorsun. Farklı alternatiflere yönelmek lazım ki valorant iyi bir oyun değil kitle ve spray patternleri olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı