Çözüldü Valorant sohbet sansürü nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HTNami001

Hectopat
Daha fazla  
Valorant oynarken chat ten birisi uygunsuz herhangi bir şey yazdığında *** şeklinde sansür çıkıyor. Önceden bunu kaldırmak için genel ayarlarda "uygunsuz dil filtresi" seçeneği vardı. Artık ayarlarda bu seçeneği bulamıyorum. Sansürü kaldırmak için bir bilgisi olan varsa, yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Oluşturduğunuz hesap tarihle ilgili olabilir mi?
Zannetmiyorum. İlk hesabım ile ikinci hesabımın tarihi farklı fakat ikisinde de yok.
Uygunsuz dil filtresi olması lazım hocam o problemin çözüm yolu olur. Gözünüzden kaçıyor olabilir mi?
Hocam en az 7 8 kere baktım, arkadaşlara baktırdım ama kimse göremedi. Eskiden vardı biliyorum fakat şuan bulamıyorum.
Tamamdır arkadaşlarla hallettik. Yerini genel ayarlardan kontrollere almışlar. Biz hep genel ayarlara bakıyorduk.

Zannetmiyorum. İlk hesabım ile ikinci hesabımın tarihi farklı fakat ikisinde de yok.

Hocam en az 7 8 kere baktım, arkadaşlara baktırdım ama kimse göremedi. Eskiden vardı biliyorum fakat şuan bulamıyorum.
Tamamdır arkadaşlarla hallettik. Yerini genel ayarlardan kontrollere almışlar. Biz hep genel ayarlara bakıyorduk.
Kontroller kısmında nerede acaba bulamadım da?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı