Valorant sürekli ban atıp duruyor

Aynı hatayı bende de veriyor tamam dediğindede bir şey yapamıyorsun bu spoofer kullandıysan banının kalmadığına denk geliyor.

Hiç bilgisi olmayan adamların burada yanlış bilgilendirme yapmasına gülüyorum gerçekten. Neymiş, başka biri ban yemiş.

VALORANT bugda kalıyor, aslında ban yiyen kişi kendisi...

Hatta sol üstte isminin de yok olduğunu görebilirsiniz.

HWID ban yemişsin. Sonraki denemelerinde de aynı hatayı alıyorsun, almaya da devam edeceksin.

Riot ile iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz. Eğer hile açmadıysanız da itiraz edebilirsiniz.

Geçenlerde ben de hile açmıştım ve HWID ban yedim. Sonrasında HWID banımı kaldırdım. Bizzat bu olayların hepsini kendim yaşadım. Bütün aşamaları da haliyle ezbere biliyorum.

İyi forumlar.

Son düzenleme:
hayır arkadaşlar sorun da o zaten ban yiyen taraf ben oluyorum
Hiç bilgisi olmayan adamların burada yanlış bilgilendirme yapmasına gülüyorum gerçekten. Neymiş, başka biri ban yemiş.

VALORANT bugda kalıyor, aslında ban yiyen kişi kendisi...

Hatta sol üstte isminin de yok olduğunu görebilirsiniz.

HWID ban yemişsin. Sonraki denemelerinde de aynı hatayı alıyorsun, almaya da devam edeceksin.

Riot ile iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz. Eğer hile açmadıysanız da itiraz edebilirsiniz.

Geçenlerde ben de hile açmıştım ve HWID ban yedim. Sonrasında HWID banımı kaldırdım. Bizzat bu olayların hepsini kendim yaşadım. Bütün aşamaları da haliyle ezbere biliyorum.

İyi forumlar.
dostum benim banım 8 mayısta sona ermesi gerekiyordu bugün 9 mayıs hala bu hatayı alıyorum banım kalkmadı daha riota ticket atsam kaldırır mı

Yeni konular

Geri
Yukarı