Valorant HWID ban ne zaman açılıyor?

Çok sapma yaşanıyor diye biliyorum ama hile kalıntılarını temizlemeniz şart yoksa tekrar ban yersiniz+hesabınızın banı kalıcı.

Zaten önermiyorum çünkü içine virüs girmişti bir gece karışmadım bakayım dedim adam öyle maillerime Binance hesabıma falan bakıyordu yani bilgileriniz alınabilir. Sonra güzel bir format attım o yüzden hile gibi şeyler yok sağ olun.
Neden kullanma ihtiyacı duydun ki?
Eskiden kötü bilgisayarım vardı zula wolfteam gibi hep merak uyanıyor araştırıyorum böyle hileleri ilk başta nakit altın gibi hilelere bakıyordum sonra alıştım artık ordan gelme oldu meraktan ama iyi oynuyorum da bunları böyle kolsuzlar yapar gibi şeyler doğru ama %95 kesim için doğru. Yeni bilgisayar alınca bu yılın şubatında falan aldım valorantta da öyle bir deniyim dedim.
Abicim hile kullanmayın kullandırtmayın yasa dışı adam seni mahkemelik edebilir ve hile kullanınca oyunun ne anlamı kalıyor neden kullandın ki sizler zaten CS:GO'yu hile oyununa çevirdiniz şimdide sıra Valorant mı eğer ban kalkmazsa başvur uğraş hiç olmazsa geçmiş olsun.

CS:GO'da bir kez bile olsun hile kullanmadım kullanmam da. Steam kullancı adım "furkanqpr".
@rexashi @ExpentoLeviosa ikinize de atayım dedim kim cevaplarsa diye.
Valorant'ı gece yükledim yeni hesap açıp denemek istedim bu hesabıma bir şey olmaz değil mi?
2. si bu ban süresi bitince otomatikman şu oyuna erişim askıya alındı kısmında oyna yeri düzeliyor mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı