Çözüldü Valorant System Error

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

kadirfbfb

Hectopat
Merhaba başlıkta belirttiğim gibi oyun oynadıgım esnada çok nadiren 2 3 saat oynadım diyelim ki mümkün olmuyor 2 saat, oynadım diyelim birden ekran oldugu gibi donuyor alt Tab yapıp pencerede değiştiremiyorum hiçbir şekilde Alt Tab yapınca açık olan pencereler gözüküyor fakat geçiş yapmıyor. Oyunda takılı kalıyor ve verdigi hatayı da görebiliyorum orada PC'yi kapatmadanda görev yöneticisinden bile sonlandıramıyorum oyunu ve PC reset atıp tekrar girmeye calıstıgımda yine giremiyorum oyuna maç bitene kadar. Tam giriyor oyuna 10 saniye sonra yine aynı hata sonra haliyle ceza yiyorum. 1 saat sonra oyuna giriyorum şansıma oyun sonuna kadar vermezse hata oynuyorum verirse zaten tekrar giremeyeceğim için bekliyorum 1 saat yine ceza yemiş oluyorum hata ekte belirtiyorum. PC'de herhangi bir sorun yok League of Legends PUBG CS:GO gibi oyunları çok rahat sabit 100FPS oynayabiliyorum. Hiçbir sorunla karşılaşmıyorum sadece Valorant'ta bu sorunu yaşıyorum. İnternet'ten de çok araştırdım birkaç kişide yaşamış aynı sorunu 3 5 yöntem söylenmiş onları uyguladım daha da cok olmaya başladı. Yardımcı olursanız gerçekten sevinirim.

Geri
Yukarı