Valorant System Error Hatası

Ceyhun_x06

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. LoL'den sıkıldığımdan dolayı Valorant'a başlayım dedim. İndirmeyi yaptım ve bilgisayarı yeniden başlattım. Ama Valorant'a tıkladığımda açılmıyor ve hata veriyor. Bunu nasıl çözebilirim? İnternetten araştırdım ama fayda etmedi.

ress.png

Son düzenleyen: Moderatör:
.pak uzantılı bir dosya bu, büyük ihtimalle oyuna ait bir dosya. Şu raporu alıp paylaşın, çökme raporlarının konumlarını bulayım.

.pak uzantılı bir dosya bu, büyük ihtimalle oyuna ait bir dosya. Şu raporu alıp paylaşın, çökme raporlarının konumlarını bulayım.

ValorantLogfile buyurun. Umarım doğrudur.

Attığınız raporu inceledim fakat gözüme bir şey ilişmedi. Rapora göre oyunun dosyalarına ellememişsiniz. En azından elimizde bu var. Bu arada ben .pak uzantılı rapora baktım.

C:\Riot Games\League of Legends\Logs\GameCrashes\reports

Bu konumdaki dosyaları paylaşın. Raporunuzda Valorant ile ilgili bir log klasörü göremedim. Olmadı siz bunları atarken alternatif yollar deneyeyim.

Attığınız raporu inceledim fakat gözüme bir şey ilişmedi. Rapora göre oyunun dosyalarına ellememişsiniz. En azından elimizde bu var. Bu arada ben .pak uzantılı rapora baktım
Evet dosyalara kesinlikle ellemedim veya değiştirmedim. Sadece yeniden başlatmamı söyledi ve öyle yaptım.
C:\Riot Games\League of Legends\Logs\GameCrashes\reports

Bu konumdaki dosyaları paylaşın. Raporunuzda Valorant ile ilgili bir log klasörü göremedim. Olmadı siz bunları atarken alternatif yollar deneyeyim.
Fakat bu dosyalar League of Legends oyunuyla ilgili. Ben onunla ilgili sorun yaşamıştım ama yeni clienti kısa süreliğine devre dışı bırakıp sorunu çözmüştüm. 1-2 ay önceden oluşturulmuş bu dosyalar.

Peki, şu dosyayı paylaşın o zaman.

C:\Users\experr\AppData\Local\Riot Games\Riot Client\Logs\Riot Client Logs\2020-11-29T17-37-10_5740_Riot Client.log

Ayrıca şu konuma gidip karşınıza çıkan ekranın görüntüsünü paylaşın.

C:\Riot Games\VALORANT\live\Engine\Programs\CrashReportClient

Peki, şu dosyayı paylaşın o zaman.

C:\Users\experr\AppData\Local\Riot Games\Riot Client\Logs\Riot Client Logs\2020-11-29T17-37-10_5740_Riot Client.log

Ayrıca şu konuma gidip karşınıza çıkan ekranın görüntüsünü paylaşınç

C:\Riot Games\VALORANT\live\Engine\Programs\CrashReportClient
Ve ikinci dediğinizi yaptığımda sadece Content denen klasör var. Onun içinde paks. Onun içindede yukarda attığım Crashreportclient var.

Yeni konular

Geri
Yukarı