Valorant takas teklifi

G
Selam arkadaşlar bir arkadaşım Valorant hesap takas teklifi etti sizce yapmalı mıyım? Güvenilir arkadaşım bir sorun olmaz.

Benim hesabım: Yağmacı bıçak, Asil Vandal, Oni Phantom, 2 tane eski Battle Pass(platin 1)
Onun hesabı: Yağmacı Vandal, İyon Phantom, protokol Phantom, arcane sherif, sihirpunk spectre, ve bu sezonun karambitli Battle Pass i(diamond 3)
Gerek yok kendin yap daha güzel olur.

Çok yakın arkadaşınsa yerini yurdunu bildiğin biriyse yani takas mantıklı görünüyor, arcane şerif bir daha gelmeyecek bir set sonuçta. Hesabında altın afet hançer var mı ? eski bp var demişsin o bıçak varsa ben vermezdim şahsen :D

Çok yakın arkadaşınsa yerini yurdunu bildiğin biriyse yani takas mantıklı görünüyor, arcane şerif bir daha gelmeyecek bir set sonuçta. Hesabında altın afet hançer var mı ? eski bp var demişsin o bıçak varsa ben vermezdim şahsen :D
ilk bp ve mor kılıçlı bp 2 si de kötü bence.

Arkadaşlar hesabı geri alırsa ilk e postası varmış zaten o da geri alabilir ve arkadaşım diyor güvenmese yapacağını sanmıyorum size yapılır mı diye sormuş güvenilir mi diye değil.

Arkadaşlar hesabı geri alırsa ilk e postası varmış zaten o da geri alabilir ve arkadaşım diyor güvenmese yapacağını sanmıyorum size yapılır mı diye sormuş güvenilir mi diye değil.

Evet bende alabilirim yani tabii o almazsa almam ama o açıdan sorun yok zaten. Takası yaptım hepinize teşekkürler.

Yapma be ne kadar güvenilir olursa olsun yapma elindekini hiçe sayma adam sonradan bilet atıp geri alıp inkar etse ne yapacaksın.

Geri
Yukarı