Valorant takım arıyorum

Godd3ss

Femtopat
Daha fazla  
Beyler yaşım 20 ünivden mezunum iş yok bari bu oyunda para kovalayım Valorant'daki rankım immo1 2'den düşmeyim.
CS Faceit'da 2400 elo ESEA pug a+ idim 120FPS 75Hz oynuyorum ama aim godum kanks takım arıyorum ciddi oynayan iyi bir karaktere sahip insanlarla oynamak istiyorum. Ve aktiflik dururmum Full açığım.

Tek oynadığım için oyunu silmiştim. En son Gold rankına ulaşmama 1 rütbe felan kalmıştı. Eğer birlikte oynamak istersen indirebilirim. CS:GO'dan kanser olup öyle başlamıştım. Kendime göre iyiyim oyunda. Yaş 21

@Daryl1dx keke yanlıs anlama sakın beni ben belli bir düzeydeyim zaten belli bir düzeye ulasmıs oyuncularla oynamak istiyorum istesemde giremem :( İMMO 1 im

@Daryl1dx keke yanlıs anlama sakın beni ben belli bir düzeydeyim zaten belli bir düzeye ulasmıs oyuncularla oynamak istiyorum istesemde giremem :( İMMO 1 im
Oyundaki rank sistemini bilmediğimden ötürü yazdım kanka yanlış anlaşılcak durum yok ortada haklsın :D 3 gün içinde Gold'a kadar çıkabilmiştim zaten. Sonrasında tek olduğum için kanser olup sildim oyunu.

Beyler yaşım 20 ünivden mezunum iş yok bari bu oyunda para kovalayım Valorant'daki rankım immo1 2'den düşmeyim.
CS Faceit'da 2400 elo ESEA pug a+ idim 120FPS 75Hz oynuyorum ama aim godum kanks takım arıyorum ciddi oynayan iyi bir karaktere sahip insanlarla oynamak istiyorum. Ve aktiflik dururmum Full açığım.
Main SAGE Rank bronz 1 mic var

Geri
Yukarı