Valorant takım arıyorum

Error

Hectopat
Makaleler
1
Yaş 14 rank yüce 2 peak immo 1 ping 8-9 FPS 240 Hz 144 main: Genel olarak brim Viper ama her şeyi oynarım. Pracc turnuva tecrübem vardır. Turnuvalara girecek ciddi takım arıyorum.

Bunun yeri burası değil. Ciddi turnuva istiyorsan Twitch'de yayın açıp bir tanınman gerek.

Arkadaş oynamak için ekip arıyor eğlencesine turnuvalara katılmak istiyor. Lütfen heves kırmaya çalışmayın. Twitch'te yayın açıp tanınmasına gerek yok. Oyunu iyi oynasa yeter zaten zamanla gelişir.

Bunun yerinin tam olarak burası olduğuna emin misin kanka? Bence daha farklı platformları tercih edebilirsin anladığım kadarıyla eSpor hayalin var bir takımın kaptanı olarak konuşursam hayallerin iyi ama yanlış yerdesin. CS:GO oynuyorum ve Valorant'ta takımı olan birisi olup bunu görsem pek ciddiye almayabilirdim. Daha çok E-Spor üzerine kurulu forumlarda takılman iyi olabilir fakat referans ihtiyacında var bu yüzden YouTube'ta frag movie yapabilirsin bu iyi bir referans olabilir seçmelerde de başarılı olursan kariyerin başlar. Hayallerine ulaşman zaman alabilir ama emin ol buna değiyor. Hevesini kırmak isteyenler olabilir bu belki ailen olabilir çünkü E-Spor oralara kadar gelmedi ve ilk bakışta bilmediklerinden dolayı oyun oynuyorsun ve para kazanıyorsun bu onlara mantıksız gelebilir ama vaz geçmezsen değer. Yeni oyuncuları görmek çok güzel oluyor başarılar.

Bunun yerinin tam olarak burası olduğuna emin misin kanka? Bence daha farklı platformları tercih edebilirsin anladığım kadarıyla espor hayalin var bir takımın kaptanı olarak konuşursam hayallerin iyi ama yanlış yerdesin. CS:GO oynuyorum ve Valorant'ta takımı olan birisi olup bunu görsem pek ciddiye almayabilirdim. Daha çok e-spor üzerine kurulu forumlarda takılman iyi olabilir fakat referans ihtiyacında var bu yüzden YouTube'ta frag movie yapabilirsin bu iyi bir referans olabilir seçmelerde de başarılı olursan kariyerin başlar. Hayallerine ulaşman zaman alabilir ama emin ol buna değiyor. Hevesini kırmak isteyenler olabilir bu belki ailen olabilir çünkü e-spor oralara kadar gelmedi ve ilk bakışta bilmediklerinden dolayı oyun oynuyorsun ve para kazanıyorsun bu onlara mantıksız gelebilir ama vaz geçmezsen değer. Yeni oyuncuları görmek çok güzel oluyor başarılar. Başarılar.

Kendimi nerelerde gösterebilirim? Frag movie yapmak şart oldu, edit programı kullanabiliyorum Allah'tan.

Kendimi nerelerde gösterebilirim? Frag movie yapmak şart oldu, edit programı kullanabiliyorum Allah'tan.
Kanka şöyle diyeyim Twitch'te tanınmak oldukça zor ve daha uzun fakat etkili bir süreç çünkü orada tamamen canlı yayında oluyorsunuz ve sizin kişiliğinizi de gördüklerinden takım ortamına uygun olup olamayacağın, takımdakilerle olumlu ilişki kurabileceğin hakkında kesin bir sonuca varıyorlar. YouTube üzerinden Frag Movie'de yapabilirsin yayın kesitlerini atabilirsin yani iki işi birden yapabilme imkanın varsa gayet hoş olabilir. Hiç Valorant oynamadım pek yorum yapamıyorum oyun içi olarak ama genel olarak mentalite önemli çoğu E-Sporcu düzenli yaşamayı vurgular ki gerçekten böyledir. Her gece belirli bir saatte yatıp (En uygunu benim görüşümce 03:00 - 12:00 şeklinde hem gece hayatını yaşıyorsun hemde sabah günden pek bir şey kaybetmiyorsun.) Yine belirli bir saatte imkanın varsa fiziksel aktiviteler yapıp daha sonrasında yine belirli bir saatte olacak şekilde bilgisayar başına geçip ilk olarak ısınma sonrasında oyuna girebilir akşam 6'dan sonra ise kendine vakit ayırabilir ve dışarı çıkabilirsin. İşin içinde henüz profesyonel olarak olmasam bile ekipçe bunun için mücadele ediyoruz. Bilgili bir kişiyim ve sana tavsiyelerim bu şekilde olabilir Valorant ile ilgisi olmasa bile Furkan E-Spor ile ilgili soru cevap videoları yapıyor bir diğer şekilde söylersek LynxÇerezz DP'nin koçudur kendisi videolardan fikir edinebilirsin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı