Valorant takım arıyorum

HanzoHasashi

Centipat
Daha fazla  
Valorant takım arıyorum çünkü takımıma sürekli maçı satan veya interneti kesilen adamlar geliyor. Az önce girdik birinin int gitti diğeri de maçı sattı. Düzgün bir şekilde rank kasacak arkadaş arıyorum. Rankım bronz 2.

Discord: w0rm#5790

Son düzenleme:
Valorant takım arıyorum çünkü takımıma sürekli maçı satan veya interneti kesilen adamlar geliyor. Az önce girdik birinin int gitti diğeri de maçı sattı. Düzgün bir şekilde rank kasacak arkadaş arıyorum. Rankım bronz 2.

Discord: W0rm#5790

Hangi Hero'yla oynuyorsun 4 kişyiz 1 kişi alabiliriz.

Discord: W0rm#5790

Çoğu içerik üreticisinin Discord'da topluluk sunucuları var oradan kolaylıkla kendine Valorant'ta takım arkadaşı bulabilirsin :). Aynı zamanda oyunda takımına gelen herkesin de sabote, troll yapacağını sanmıyorum mutlaka 1-2 kişi vardır güzel oynayan ya senin takımında ya da karşı tarafta onlarla oyun içinde arkadaş olup oynayabilirsin.

Hangi Hero'yla oynuyorsun 4 kişyiz 1 kişi alabiliriz.

Takımda ne boşsa alırım.

Çoğu içerik üreticisinin Discord'da topluluk sunucuları var oradan kolaylıkla kendine Valorant'ta takım arkadaşı bulabilirsin :). Aynı zamanda oyunda takımına gelen herkesin de sabote, troll yapacağını sanmıyorum mutlaka 1-2 kişi vardır güzel oynayan ya senin takımında ya da karşı tarafta onlarla oyun içinde arkadaş olup oynayabilirsin.

Kanka DClerine giriyorum takım buluyorum 1 maç giriyoruz sonra beni DC'den atıyorlar bir de Full troll geliyor karşıda Full ana bacı yapıyorlar bir maç girdim Jett 8 yaşında maçın başından beri trollüyor.

Takımda ne boşsa alırım.

Kanka DClerine giriyorum takım buluyorum 1 maç giriyoruz sonra beni DC'den atıyorlar bir de Full troll geliyor karşıda Full ana bacı yapıyorlar bir maç girdim Jett 8 yaşında maçın başından beri trollüyor.
Karşı sohbet sizi ilgilendiyorsa "ESC" tuşuna basıp kapatmanızı tavsiye ederim :D. Ve şöyle söyleyeyim elonuz çok düşük merak etmeyin yükseldiğinizde bu durumlar çok aza inecek ve nadiren bu tarz olaylarla karşılaşacaksınız. Aynı zamanda TR sunucusunda oynamayın ne zaman oynarsınız 5 kişi takımlı girdiğinizde ping az olsun diye oynarsın yoksa öbür türlü Franfurt vs.. girin.

Karşı sohbet sizi ilgilendiyorsa "ESC" tuşuna basıp kapatmanızı tavsiye ederim :D. Ve şöyle söyleyeyim elonuz çok düşük merak etmeyin yükseldiğinizde bu durumlar çok aza inecek ve nadiren bu tarz olaylarla karşılaşacaksınız. Aynı zamanda TR sunucusunda oynamayın ne zaman oynarsınız 5 kişi takımlı girdiğinizde ping az olsun diye oynarsın yoksa öbür türlü franfurt vs. girin.

Zaten susturuyorum:) franfurt girdim bir kez kimsenin ne konuştuğu var ne de eli kolu tutan var ama spike a hücum girmiştim bir ara ranked da girerim.

Ben hem rank kasmalık hem xp kasmalık adam arıyorum ama bulamıyorum maalesef. İçerik üreticilerinin Discordlarında sıkıntı çıkıyor.

O zaman bende sakatlık var ya ben çok kolsuzum ya millet aşırı iyi rank olarak dengimi bulamıyorum bir türlü.
Çok belli 1-2 defa deneyip bırakmışsınız. Sanıyorum herkesi aynı görüyorsunuz aslında biraz daha uğraşsanız mutlaka 5 maçın birinde mutlaka iyi kişiler bulacaksınız ve Discord içinde öyle herkes aynı değil sonuçta iyi insanlar var.

Geri
Yukarı