Valorant takıma troll gelmesi

wibonsue

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Valorant rekabetçi maçıma bir tane trolleyen adam denk geldi oynadığı karakter raze ve e skillini kullanarak bize bomba atıyor.
Karşı takıma yerimizi söylüyor sohbete birçok küfürler ediyor sesli konuşmadan da ana avrat sövüyor.
Spike yani C4'ü alıp mide gidip karşı adamlara bırakıyor.
Yani trollüyor ayrıca sohbete be trollüyorum deyip ardından bir sürü küfürler ediyor ana avrat ne varsa bırakmadan.
O an kazanma isteğim kalmadı oyunu silesim geldi nefret ettim moralim bozuldu.
Ayrıca en sinirlendiren olayda benim rankım Gold 3'tü o maçı 2-13 kaybettik ve Gold 2'ye düştüm.
Valorant'a ticket attım ama ligimi geri vermediler yani yapay zeka yanıt verdi ben kaybettiğim lige geri çıkmak istiyorum o maç 2 Win streaktaydım ve o kadar.
Sayı üstünlüğü ile yenilince lig düşmek gerçekten çok sinirlendirdi şu an Online oyunlardan uzaklaştırdı beni ben hak etmediğim halde.
Düştüm ve düştüğüm lige geri çıkmak istiyorum var mı bir şey önerecek Riot'a daha detaylı nasıl ticket atabilirim.
.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gold-Silver elo arası böyle yapacak bir şey yok. Kendine 5 pre adam akıllı oynayan bulabilirsin.
Elmas eloda ben karşılaşmadım şahsen hiç böyle.

Ligin hiçbir şekilde yükselmez, takımlı oyunların hepsinde bunu göze alarak oyuna girmelisin ya da kendi takımını kurup gir oyuna daha iyi.

Hile sorunu yüzünden PUBG yerine onu oynamaya başladım, bunda hile yok daha denk gelmedim ama acayip bir toksik oyuncu sorunu var Valorant'ın. Daha gecen 10 el kazandık karşıdaki takım fazla iyi değildi 1 el kaybettik bizim takımın en altındaki hemen sövmeye başladı. Leaderboardda en üstte diye millete sürekli Emir yağdıran yanlış bir şey yapınca hemen toksikleşenleri demiyorum bile. Adam akıllı keyifle bir online oyun oynayamıyoruz. 3 oyunun 2sinde takımda mutlaka toksik oluyor.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Valorant rekabetçi maçıma bir tane trolleyen adam denk geldi oynadığı karakter raze ve e skillini kullanarak bize bomba atıyor.
Karşı takıma yerimizi söylüyor sohbete birçok küfürler ediyor sesli konuşmadan da ana avrat sövüyor.
Yani trollüyor ayrıca sohbete be trollüyorum deyip ardından bir sürü küfürler ediyor ana avrat ne varsa bırakmadan.
Ayrıca en sinirlendiren olayda benim rankım Gold 3'tü o maçı 2-13 kaybettik ve Gold 2'ye düştüm.
Valorant'a ticket attım ama ligimi geri vermediler yani yapay zeka yanıt verdi ben kaybettiğim lige geri çıkmak istiyorum o maç 2 Win streaktaydım ve o kadar.
Sayı üstünlüğü ile yenilince lig düşmek gerçekten çok sinirlendirdi şu an Online oyunlardan uzaklaştırdı beni ben hak etmediğim halde.
Düştüm ve düştüğüm lige geri çıkmak istiyorum var mı bir şey önerecek Riot'a daha detaylı nasıl ticket atabilirim.
.
Knk bana da denk geliyor bunlar ff verin maçın başlarında troll ile karşılaşırsanız CS deki gibi oyuncu atma özelliği gelirse güzel olur.

.
En iyisi arkadaşlarınla girmek dostum kendi takımını kur.Riotun ban sistemi adam gibi çalışmıyor yapacak birşey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı