Valorant tam ekran olmama sorunu Valorant kaynaklı!

Glank

Hectopat
Arkadaşlar merhaba yeni gelen Valorant güncellemesi ile eski nesil ekran kartlarında oyun tam ekran olmuyordu ve bunun çözümü için çok uğraştım. Valorant destek ekibiyle ve en nihayetinde sorunun kartlardan veya yazılımsal değil yeni güncelleme ile gelen bir sorun olduğunu ve geliştirme ekibine ilettiğini söylediler. Yüksek ihtimalle Haziran ayında gelen güncelleme ile bu sıkıntıdan kurtulacağız.
Not: Sorun: Oyun asla tam ekran olmuyor. Tam ekrana gelince oyun donuyor ve oyundan atıyor ya da tam ekran başlatınca ekran simsiyah oluyor ve alt+enter yapınca ancak pencereli tam ekranda oynanıyordu.
Sistemim:
İntel Core İ7-2670QM İntel HD Graphics 3000
NVIDIA Geforce GT525M
8GB 1333MHz Ram
Buyurun SS ler:
1622112657583.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba yeni gelen Valorant güncellemesi ile eski nesil ekran kartlarında oyun tam ekran olmuyordu ve bunun çözümü için çok uğraştım. Valorant destek ekibiyle ve en nihayetinde sorunun kartlardan veya yazılımsal değil yeni güncelleme ile gelen bir sorun olduğunu ve geliştirme ekibine ilettiğini söylediler. Yüksek ihtimalle Haziran ayında gelen güncelleme ile bu sıkıntıdan kurtulacağız.
Not: Sorun: Oyun asla tam ekran olmuyor. Tam ekrana gelince oyun donuyor ve oyundan atıyor ya da tam ekran başlatınca ekran simsiyah oluyor ve alt+enter yapınca ancak pencereli tam ekranda oynanıyordu.
Sistemim:
İntel Core İ7-2670QM İntel HD Graphics 3000
NVIDIA Geforce GT525M
8GB 1333MHz Ram
Buyurun SS ler:
Eki Görüntüle 1043320
Benim külüstür HD 6510 1gb kartımda niye olmuyor bu sorun.

Tek kart mı kullanıyorsunuz yoksa yanında NVIDIA da var mı? Çift kart kaynaklı bir sorun bu ayrıca herkes de olacak diye bir kanun yok hocam sorun yaşayanlar için bahsettim.
Tek kart hocam.
Kart ile alakalı değil, muhtemelen yazılım kaynaklı bir sorun. Bir ara ben de yaşamıştım bu güncellemeden önce. Bir süredir yaşamıyorum bu sorunu.
Olabilir hocam.

Sorunu çözebildiniz mi? Ben de format attıktan sonra bu sorunu yaşamaya başladım. DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp yeniden kurdum, sorun düzelmedi. Oyunu silip yeniden yükledim o da çare olmadı.

Sorunu çözebildiniz mi? Ben de format attıktan sonra bu sorunu yaşamaya başladım. DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp yeniden kurdum, sorun düzelmedi. Oyunu silip yeniden yükledim o da çare olmadı.
Yeni yama geldi ama hâlâ aynı :/
Hala aynı hocalarım 3 defa DDU denedim 1 defa format attım yok bir türlü ulaşamadım çözüme yazıyorum desteğe bana sürücüleriniz sorunlu diyorlar ve bir kaç tane sürücü atıyorlar bende DDU ile silip attıklarını yüklüyorum durum aynı acaba kayıt defteri alakalı sorun olabilir mi diye format denedim yok hala aynı sanırım artık eski nesil ekran kartlarına desteği kesecekler.

Geri
Yukarı