Valorant tam ekran olmuyor

İşletim sistemi
Windows 10
Aynı sorunu ben de laptopta yaşıyorum. Sürücüler güncel fakat oyun içinde de yapsam görüntü gelmiyor. Pencereli tam ekran modunda oynamaktan başka çaresi yok gibi duruyor. Çünkü alt+enter veya F11 gibi şeyler işe yaramıyor. Oyun içinden tam ekran yapınca görüntü gidiyor, alt + enter yapınca pencereliye geçiyor ve görüntü geliyor. Ben çözemedim. Umarım siz çözersiniz.

Geçen yaz benzer problem yaşıyordum, tam ekran yapınca sağa kayıyordu görüntü. Aygıt yöneticisinde Monitör sekmesinden Generic monitörü devredışı bırak dediğimde sorun çözülmüştü. Sonra oyuna gelen güncellemeler ile bu sorunum ortadan kalktı

Ekran kartınız nedir?
nvidia 820m
Aynı sorunu ben de laptopta yaşıyorum. Sürücüler güncel fakat oyun içinde de yapsam görüntü gelmiyor. Pencereli tam ekran modunda oynamaktan başka çaresi yok gibi duruyor. Çünkü alt+enter veya F11 gibi şeyler işe yaramıyor. Oyun içinden tam ekran yapınca görüntü gidiyor, alt + enter yapınca pencereliye geçiyor ve görüntü geliyor. Ben çözemedim. Umarım siz çözersiniz.
Bende de öyle zaten iyi bir sistemim yok pencereli tam ekranda oynayınca çoğu zaman 60 fps altına düşüyor
Sürücüler güncel mi? Sisteminiz nedir?
Ekran Kartı sürücüsü güncel değil en güncel sürümünü indirmek mümkün değil o yüzden

Geri
Yukarı