Valorant tam ekranda akıcı değil

cagatayyyy

Femtopat
Daha fazla  
Selam. Tam ekran 1280x1024 oynuyorum normalde ama düşük FPS gibi hissettiriyor, akmıyor oyun. Fakat pencereliye veya pencereli tam ekrana aldığım zaman akıcı oluyor. Monitörüm 165 Hz, böyle bir sorun yoktu, son birkaç gündür meydana geldi. Radeon geliştirilmiş senkronizasyonu açınca düzeliyor demiş forumdan birisi benzer bir konuya fakat onunla da bir sonuç alamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Selam. Tam ekran 1280x1024 oynuyorum normalde ama düşük FPS gibi hissettiriyor, akmıyor oyun. Fakat pencereliye veya pencereli tam ekrana aldığım zaman akıcı oluyor. Monitörüm 165 Hz, böyle bir sorun yoktu, son birkaç gündür meydana geldi. Radeon geliştirilmiş senkronizasyonu açınca düzeliyor demiş forumdan birisi benzer bir konuya fakat onunla da bir sonuç alamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

60 Hz ekranda akıcı oluyor nasıl 165 Hz de olmuyor aklım almıyor.

60 Hz ekranda akıcı oluyor nasıl 165 Hz de olmuyor aklım almıyor.
önceden 60hz monitörde oynarken bi sorun yoktu 165e geçtim yine bi sorun olmadı son birkaç gündür bu sorun var :/
FPS'iniz ne durumda? G-SYNC veya Free Sync'den faydalanamıyor olabilirsiniz.
fpsim ortalama 150-200 aralarında geziniyor
tam ekran 1280x1024te dediğim gibi kasıyo ama pencereli tam ekran 1920x1080 bile akıcı sadece arada teklemeler ve droplar yiyorum

Geri
Yukarı