Valorant TPM 2.0 hatası

Talha_737_XL

Yoctopat
Daha fazla  
TPM 2.0 hatasını çözmek için BIOS'a girdim. Ve her yerde TPM'yi aradım fakat bulamadım. Bu yüzden de aktifleştiremedim. Oyuna da giremiyorum. Hatayı nasıl düzeltebilirim? Bilgisayarım Windows 10.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'da nasıl TPM 2.0 hatası verdi bilmiyorum. TPM bulamadıysanız Secure Boot diye yazıyordur.

Anakart modelinizi yazın. Her anakartta TPM 2.0 ve Secure Boot olacak diye bir şey yok. Windows 10 kullanıyorsunuz, Valorant'ın TPM 2.0 ve Secure Boot istemesi imkansız.

Anakart modelinizi yazın. Her anakartta TPM 2.0 ve Secure Boot olacak diye bir şey yok. Windows 10 kullanıyorsunuz, Valorant'ın TPM 2.0 ve Secure Boot istemesi imkansız.

Oyuna girmeye çalıştığımda van 1067 diye bir hata veriyordu araştırınca TPM 2.0 hatası gibi şeyler buldum. Ama BIOS'a girince Secure Boot'ya da TPM ayarını bulamadım anakarta nereden bakıldığını bilmiyorum.

1699374153882.png

İmkansız diye bir şey yoktur...

Geri
Yukarı