Valorant TR serverı neden kötü?

West oynuyorum memnunum. Henüz 20 yıllık hayatımda TR sunucusu düzgün olan oyun ya da uygulama görmedim. Niye Valorant'ın farklı olacağını düşündünüz.
Farklı olacağını düşünmedim,tahmin ettiğim gibi çıktı,hiç Riot oyunu oynamadığım için benden daha uzun süredir bu oyunu oynayan sizlerden fikir almak istedim.

Merhabalar, arkadaşlarım başladığı için onlarla oynamak adına ben de bu oyuna başladım. Bu konuyu tamamen görüş ve tavsiyeler almak için açtım. LoL oynayan tanıdıklarımdan duyduğum kadarıyla TR serverında ne kadar kafadan kontak eleman varsa sanki hepsi bu sunucuya gelmiş gibiymiş. Valorant oyununda da durumun böyle olacağını biliyordum ve nitekim böyle de oldu. Derecesiz oyununda bile yeni başlayan ya da hata yapan insanlara küfür ve hakaret edilmesi, hatta bazı oyunlara hile gelmesi oyundan bıktırma noktasına getiriyor. Allah'tan şu an bana hile gelmedi. Öyle ki rekabetçi girmeye çekinir hale geldim, sadece arkadaşlarımla oynamak istiyorum ancak kimsenin vakti birbirine uymuyor. Bunun cinsiyeti de yok, hiçbir oyunda bu kadar çok kız oyuncu görmedim oynamasını garipsemiyorum ancak bunlar sanki "bed görl" izlenimi vermeye çalışan, mahalle ağzı ile konuşan, gelişim döneminde olan kızlarmış gibi geliyor. Peki sizin bu sunucuda yaşadığınız ne gibi tecrübeler var, neler önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.

Çok doğru gerçekten ben oyunu 6 ay oynadım bıraktım sen daha erken bırakırsın. Valorant'ta çok kanser velet kitleler var.

Farklı olacağını düşünmedim,tahmin ettiğim gibi çıktı,hiç Riot oyunu oynamadığım için benden daha uzun süredir bu oyunu oynayan sizlerden fikir almak istedim.
Riot Games'e laf yok. Laf edeni çeker vururum. Bize gizli sevdalı derler. Türkiye'de ofis açıp sunucularını taşıyan sayılı oyun firmalarından birisi. Espor konusunda da ülkemizi ileri taşıyor. Ayrıca sadece oyun firması demek bana eksik geliyor. Çünkü bir oyun yaparken o oyuna animasyonlar, müzikler, hikayeler falan da çıkarıyorlar. Hoş firma anlayacağın.

Oyuna şans vermenizi öneririm. Arkadaşlarınız varsa saracaktır. En kötü bir discord sunucusuna girip aklıselim adamlar bulup da oynayabilirsiniz. Zevkli olacaktır. Alışma süreci biraz sıkıcı tabii yalan yok.

Riot Games'e laf yok. Laf edeni çeker vururum. Bize gizli sevdalı derler. Türkiye'de ofis açıp sunucularını taşıyan sayılı oyun firmalarından birisi. Espor konusunda da ülkemizi ileri taşıyor. Ayrıca sadece oyun firması demek bana eksik geliyor. Çünkü bir oyun yaparken o oyuna animasyonlar, müzikler, hikayeler falan da çıkarıyorlar. Hoş firma anlayacağın.

Oyuna şans vermenizi öneririm. Arkadaşlarınız varsa saracaktır. En kötü bir discord sunucusuna girip aklıselim adamlar bulup da oynayabilirsiniz. Zevkli olacaktır. Alışma süreci biraz sıkıcı tabii yalan yok.
Hocam ben zaten firmaya laf etmiyorum,oyuncu kitlesinin bir sunucuda toplanma sebebi sizce nedir diye sordum,yaptıkları oyunlardan LoL'ü MOBA sevemediğim için oynamadım,FPS oyunu çıkarınca denemek istedik ve firmaya ön yargım olsaydı hiç indirme şansı bile vermezdim.

Hocam ben zaten firmaya laf etmiyorum,oyuncu kitlesinin bir sunucuda toplanma sebebi sizce nedir diye sordum,yaptıkları oyunlardan LoL'ü MOBA sevemediğim için oynamadım,FPS oyunu çıkarınca denemek istedik ve firmaya ön yargım olsaydı hiç indirme şansı bile vermezdim.
Oyunun başarısı, ülkemizde çok oynanması. Atalarımızın dediği gibi. Nerde çokluk orda bokluk.

bu işin tek bir çözümü var oyunlarda rapolama olması halinde odaya direk admin girecek ver oyuncuların verdiği infoya göre atıyorum biri küfür ettiyse küfür eden oyuncuya - puan verilecek atıyorum oyuncunun 1 ay sonunda 5 tane -'si var bu oyuncu artık her oyuna girdiğinde 5 tane -'si olan oyuncularla denk gelecek böylece küfür etmeyen kaliteli oyuncular birlikte girebilmiş olacak. Bir diğer fikrimde tek başına giren oyuncuların karşısına aynı şekilde tek başına girenler denk gelmeli 5 kişi birlikte giren takımında karşısına 5'li takım denk gelmeli.

bu işin tek bir çözümü var oyunlarda rapolama olması halinde odaya direk admin girecek ver oyuncuların verdiği infoya göre atıyorum biri küfür ettiyse küfür eden oyuncuya - puan verilecek atıyorum oyuncunun 1 ay sonunda 5 tane -'si var bu oyuncu artık her oyuna girdiğinde 5 tane -'si olan oyuncularla denk gelecek böylece küfür etmeyen kaliteli oyuncular birlikte girebilmiş olacak. Bir diğer fikrimde tek başına giren oyuncuların karşısına aynı şekilde tek başına girenler denk gelmeli 5 kişi birlikte giren takımında karşısına 5'li takım denk gelmeli.
Fikir düşünüldüğünde gayet iyi. Herkesin kalitesine göre takım arkadaşları falan hoş ama uygulamaya geldiğinde maç bulma sürelerini hayli uzatacaktır.

oyunlarda tr serveri açılmasının bence sadece 1 tane nedeni var tr deki kanserler diğer serverlere gidip insanları kanser etmesinler diye tr serverine topluyolar bence bunun için

Geri
Yukarı