Valorant TR kitlesi neden böyle?

• Konuyu başlatan Mruo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 49
  • Görüntüleme 7B
Kız arkadaşım da PC toplayıp oyun oynayan bir beyaz yaka çalışanı, arada beraber bu oyuna giriyorduk yemin ederim kavga etmediğim küfürleşmediğim ergen kalmadı. Adam gibi oyun oynayalım diyorum bir bakıyorum adam oradan bir şeyler söylüyor. Artık buraya fazla girmemeye başladık daha seviyeli co op oyunlar oynuyoruz.

Son düzenleme:
Takımıma gelenlerin %99'u 14 15 yaşlarında ve daha altında. Hepsi toxic ve küfürbaz. Acıyorum bazen onlara. Ben bıraktım kısa süre önce Türkiye serverını. Frankfurt 2 de oynuyorum. Hem İngilizcem gelişiyor hem de yaş ortalaması yüksek. :)

Ben bu konuda akıl yaşının ilgili olduğunu düşünüyorum haklısın

Arkadaşlar oynuyor diye 2 3 gün takıldık da, gerçekten yaş kitlesi anormal düşük. Ortalama 13-17 yaş arası kitle. Bir de paso küfürlü konuşuyorlar. Asya da ki bir ülkede, Kimlik No ile kayıt olunuyordu ve 18 yaşından küçüksen oynayamıyordun. Bence burada da böyle bir şey olması lazım. Her maç analar peştamal oluyor. Cs'de ruslar iyi kalır bunların yanında.

Takımıma gelenlerin %99'u 14 15 yaşlarında ve daha altında. Hepsi toxic ve küfürbaz. Acıyorum bazen onlara. Ben bıraktım kısa süre önce Türkiye serverını. Frankfurt 2 de oynuyorum. Hem ingilizcem gelişiyor hem de yaş ortalaması yüksek. :)

Hocam 14 yaşındayım ama böyle değilim lütfen genelleme yapmayın.

Hocam 14 yaşındayım ama böyle değilim lütfen genelleme yapmayın.
Sen ve senin gibilere zaten bir lafım yok ama bu yaşlardaki insanlar oyunda daha yeni kalınlaşan sesleri ve hemen jett seçip support oynayan oyuncudan 5 6 kill fazla alınca ona laf ediyor. 1v3 kalan support oyuncusu clutchlayamayınca sövmeye başlayan, daha roundun ilk saniyelerinde savunma tarafında koşarak ölünce niye arkamdan gelmiyorsunuz diyince aklına gelen her küfürü sayıştıran bu tip ergenlerle dolu türk serverı.

Geri
Yukarı