Valorant Türkiye'de mi abartılıyor?

Bu elma ile armut kıyaslama mevzusuna bağlanıyor. Bana göre sulu boya gibi grafikleri olan oyunlar küçük çocuk oyunu gibi geliyor. Böyle değişik efektler patlamalar rengarenk ortam falan hiç hoşuma gitmiyor. Buna Fortnite da dahil. Ama bu tarzı sevenler de olabilir.

Valorant abartılmıyor, kanser bir kitleye sahip bu yüzden sevilmiyor. Aşırı iyi bir oyun değil. Vuruş hissiyatı yok gibi, spray atmak çok zor değil, buglar var fakat bu oyun şuan 1 senedir piyasada olmasına rağmen bana kalırsa iyi yol kat etti. Ben Valorant'ı ücretsiz olması ve renkli bir havası olması dolayısıyla severek oynuyorum fakat çok iyi bir oyun olduğunu elbette söyleyemeyiz. Kitlesi yüzünden abartılan değil aksine çoğu kişinin nefret duyduğu bir oyun oldu fakat bu oyun kısa süredir piyasada. Geliştikten sonra kötü veya iyi diye kesin bir eleştiri yapabiliriz.

Valorant abartılmıyor, kanser bir kitleye sahip bu yüzden sevilmiyor.

Kanser kitle bronz ya da Silver sonra çıkmaz büyük ihtimalle ya da çık azalır.

Vuruş hissiyatı yok gibi.

Ben tam aksine vuruş hissiyatına bayılıyorum yani adamın kafasından çıkan şeylere o çıkan sese ve ekranın altında beliren efekte şahsen ben hastayım.

Spray atmak çok zor değil,

Hocam nasıl zor değil oyunun 2. ya da 3. ayından sonra getirdikleri güncelleme ile mermileri tamamen random bir şekilde atmaya ayarladılar yani emrmilerin belli bir gidiş yeri yok.

Evet bu konuya katılıyorum buglar var.

1 senedir piyasada olmasına rağmen bana kalırsa iyi yol kat etti.

Buna da katılıyorum.

Ücretsiz olması ve renkli bir havası olması dolayısıyla severek oynuyorum fakat çok iyi bir oyun olduğunu elbette söyleyemeyiz. Kitlesi yüzünden abartılan değil aksine çoğu kişinin nefret duyduğu bir oyun oldu fakat bu oyun kısa süredir piyasada. Geliştikten sonra kötü veya iyi diye kesin bir eleştiri yapabiliriz.

Bana kalırsa CS'den daha iyi bir oyun ama karar sizin elbette.

Aklıma takıldı. Bu oyun sadece Türkiye de bu kadar abartılıyor bence. İnsanlar Valorant>CS:GO diyor. Sizce Valorant bir tek Türkiye'de mi bu kadar abartılıyor? Yoksa cidden Valorant, CS:GO'dan daha mı iyi?
Herkes oynadığı oyunun yapımcısı babasının firmasıymış gibi koruduğu için bu kadar gündem oldu bu konular. İkisinin de kendi kitlesi var ve sevdikleri şeyi oynuyor herkes. Bir diğerini yüceltmeye veya gömmeye çalışarak komik duruma düşüyorlar bana kalırsa.

Kanser kitle bronz ya da Silver sonra çıkmaz büyük ihtimalle ya da çık azalır.

Ben tam aksine vuruş hissiyatına bayılıyorum yani adamın kafasından çıkan şeylere o çıkan sese ve ekranın altında beliren efekte şahsen ben hastayım.

Hocam nasıl zor değil oyunun 2. ya da 3. ayından sonra getirdikleri güncelleme ile mermileri tamamen random bir şekilde atmaya ayarladılar yani emrmilerin belli bir gidiş yeri yok.

Evet bu konuya katılıyorum buglar var.

Buna da katılıyorum.

Bana kalırsa CS'den daha iyi bir oyun ama karar sizin elbette.
Bana kalırsa CS'den iyi yanları var, renkli bir havasının olması ve skillerin olması vs. Ama bu kadarı Valorant'ın CS'ye fark atmasını sağlayacak şeyler değil. Benim gözümde eşitler çünkü Valorant daha çok yol kat etmeli CS'den iyi olabilmesi için her bakımdan. Şuan CS'den iyi olan en önemli özelliği anti cheat sisteminin iyi olması. Bana kalırsa spray kolay, mouse'u aşağı çekmeye başladığın an mermiler dümdüz gitmeye başlıyor, Vandal gibi oyunun en çok seken silahlardan birinde bile. Vuruş hissiyatı çok iyi olmadığı için bazen CS gibi sarmıyor insanı. Bence yok gibi.

Daha eğlenceli ve hareketli geliyor bana. Oyunun kendi içinde hikayesi olması, ajanların her tur Türkçe bir şeyler söylemesi, Türkiye'de sunucuları olması, destek ile iletişim kurduğumuzda fikirlerimize ve önerilerimize cevap vermeleri ve sürekli değişen ve gelişen bir oyun olması da cabası. CS:GO da yılların oyunu ancak Valve hiç iyi bakmıyor o oyunun hak ettiği şey bu değil ama ancak kendilerinden soğuttular iyice. Kaç senelerdir o kadar oyuncu var bir sunucu açmadılar. Şu an da tavuk kaplaması falan yenileniyor falan filan gelen büyük yenilik yapan güncelleme yok. Kaç senedir Source 2 motoruna bile gelemedi.

Valorant ve CS:GO... İki oyunu karşılaştırmaya çalışan kafasını kullanmakta problem yaşıyordur. Bir kere oyunun işleyişi ve oynanış öğelerinin CS ile alakası yok. Silahlar farklı tepkime süreleri farklı. 2-3 tane aynı silah olsa da vuruş hissi farklı. Valorant Riot Games'i tercih eden oyunculardan beğeni topladı. Ancak oyuncu sayısında CS:GO ile rekabet edebilecek durumda olduğunu düşünmüyorum. Abartılmış bir oyun değil. Sadece çoğu sistemde oynanabildiği için 2 oyun rekabet ediyormuş gibi algılanıyor. Alakaları yok.

İki oyun arasındaki farkı sadece hileye karşı tutumlarına bakarak anlayabilirsiniz. Birkaç ay önce CS:GO'da girdim ve sadece hile kullanmadığım için gruptan attılar beni. Diğer taraftan Vanguard'ı tartışmaya gerek yok...

Geri
Yukarı