Neden CS2 fazla abartılıyor ve Valorant'la kıyaslanıyor?

Wexery

Centipat
Daha fazla  
Bildiğiniz üzere CS2 duyuruldu. Yeni smoke mekanikleri yeni Rick vb. şeyler olacağı söylendi. Evet güzel yenilikler ama bence biraz abartılıyor. Sürekli internette bunları duyuyorum ve harbiden çok sıkıldım. Gelegelelim CS'cilerin Valorant'ı kötülemesine. Bu da çok can sıkıcı bir durum CS ve Valorant aynı değiller. Aralarında dünya kadar fark var. Valorant karakter skilleri ile oynanan, taktiksel, çizgi filmvari, CS gibi FPS oyunlarına yeni bir soluk getiren bir oyun ve şahsen benim CS'den Valorant'a geçiş sebebim karakter skilleri ve anticheat sistemi. Benim fikrim bunlar ve artık şu iki oyunu kıyaslamayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğiniz üzere CS2 duyuruldu. Yeni smoke mekanikleri yeni Rick vb. şeyler olacağı söylendi. Evet güzel yenilikler ama bence biraz abartılıyor. Sürekli internette bunları duyuyorum ve harbiden çok sıkıldım. Gelegelelim CS'cilerin Valorant'ı kötülemesine. Bu da çok can sıkıcı bir durum CS ve Valorant aynı değiller. Aralarında dünya kadar fark var. Valorant karakter skilleri ile oynanan, taktiksel, çizgi filmvari, CS gibi FPS oyunlarına yeni bir soluk getiren bir oyun ve şahsen benim CS'den Valorant'a geçiş sebebim karakter skilleri ve anticheat sistemi. Benim fikrim bunlar ve artık şu iki oyunu kıyaslamayın.
Vuruş hissi, mekanik olarak zor ve tatmin edici sistem,bunny hoop,boost mekaniği,karakterin yürüyüş hissi vs, vs, valorant bu konularda çok zayıf o yüzden biz zoru seven oyuncular cs oynuyoruz oynayamayanlarda valo geçti işte.

Son düzenleme:
Valorant FPS oyunlarına nasıl bir yenilik getirdi acaba? Skiller ve karakterler Overwatch'ten, geriye kalan şeyler zaten bildiğimiz rekabetçi FPS oyunu mantığı. Ek olarak Valorant Anti Cheat o kadar da iyi değil, son zamanlarda gerçekten çok fazla hileyle karşılaşıyorum.

Bu saçma kıyaslama işini başlatan Valorant'ın toxic kitlesi oldu. Sürekli CS'ye laf atıp CS'yi küçümsemeleri hem ikisi arasındaki nefreti başlattı hem de gereksiz bir rekabet ortaya koydu. CS'nin tarihini unutmayın Valorant gibi iki günlük heves işi değildir CS :) CS2 de gelen güncellemeler abartılacak derecede iyi yükseltmeler oldu.

Son düzenleme:
Vuruş hissi, mekanik olarak zor ve tatmin edici sistem, bunny hoop, Boost mekaniği, karakterin yürüyüş hissi vs, vs, Valorant bu konularda çok zayıf o yüzden biz zoru seven oyuncular CS oynuyoruz oynayamayanlarda Valorant geçti işte.

iu

Bu oyunlar rakip bu kaçınılmaz birşey. Valorant daha iyisini yapsın onu övelim.
Valorantın yaptığı tek şey iyi oynanan oyunları mixleyip ortaya karışık bir oyun çıkarmaktı :D Ne kadar özgün bir oyun.🤣

Nasıl bir yenilik bekliyorsunuz anlamıyorum. Ayrı bir oyun yapmıyorlar zaten. Temelleri sağlam tutup mekanikleri iyileştirmişler ve birkaç yenilik getirmişler. Ayrıca şu iki oyunu kıyaslamayın demek ne kadar doğru, bence hiç değil. İkisi de aynı türde oyunlar. Elbette kıyaslanacaklar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu oyun mu FPS oyunlarına yeni bir soluk getiren.

Karakter yorulmasın diye yapmışlar 🤣 🤣

Geri
Yukarı