Valorant üzerinden ban yenirse LoL'de de ban yenir mi?

alperenemre1234

Femtopat
Valorant oynarken takımıma 2 tane adam geldi. Adamlar oynayamıyordu ben de küfür ettim. Valorant'da ban yersem League of Legends hesabım da ban yer mi?
beyler nolursunuz biraz hızlı cevap verirseniz

Son düzenleme:
Bence yemelisin. Adam oynayabilmek zorunda mı? Geçen girdim oyuna senin gibi bir bilmem neye denk geldim bak daha ilk oynamam söylüyorum küfür ediyor. Normalde yüzüne bakamayacağınız adamlara küfür ediyorsunuz ayıp!

Ama şöyle bir şey var. Adamlar satıyor da savunmada açılıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alakasız. Bir tarafta tek oyun şirketi ve o şirketteki tek hesaptan bahsediyoruz. Öbür tarafta steam.
Bence de ban yemezsin ama bence farklı hesaplarla oynamak gerekli. Şuan yemiyorsun ama ilerde değiştirebilirler.
Tamam'da Güzel kardeşim, Cs Paketini satın aldığında csgo'da ban yediğinde diğer sürümlerde ban yemiyorsun. ama şu çocuğa neden forumda o kadar yardım eden çıktı anlamadım belli ki hile indirecek bizim oyunları baltalayacak. Senin fikrin'de göz önüne alına bilir dediğinde sende haklısın.

Tamam'da güzel kardeşim, CS paketini satın aldığında CS:GO'da ban yediğinde diğer sürümlerde ban yemiyorsun. Ama şu çocuğa neden forumda o kadar yardım eden çıktı anlamadım belli ki hile indirecek bizim oyunları baltalayacak. Senin Fikrin'de göz önüne alınabilir dediğinde sende haklısın.

Benim için mi hack açıcak dedin? Ben CS oyuncusuyum 2000 saatim var. Arkadaşlarımla 1V1 atarken bile WH kodunu bilmiyorum. Öyle bir oyuncuyum.

Valorant oynarken takımıma 2 tane adam geldi. Adamlar oynayamıyordu ben de küfür ettim. Valorant'da ban yersem League of Legends hesabım da ban yer mi?
Ne olursunuz biraz hızlı cevap verirseniz.

Oyun zaten yeni çıktı insanlar daha yeni indiriyor yeni oynuyor yeni öğreniyorlar. Yeni oyuna başlayan 2 kişiye normal Mod'da kötü oynuyorlar diğe küfür edersen bu senin yaptığın hata olur. Ban Yemek'ten korkup burada konu açmak yerine kendi içinde çelişip yanlışını anlamanı temenni ederim. Oyunlarda bir kullanıcıya edilen şahsi küfür ban sebebidir.

Oyun zaten yeni çıktı insanlar daha yeni indiriyor yeni oynuyor yeni öğreniyorlar. Yeni oyuna başlayan 2 kişiye normal Mod'da kötü oynuyorlar diğe küfür edersen bu senin yaptığın hata olur. Ban Yemek'ten korkup burada konu açmak yerine kendi içinde çelişip yanlışını anlamanı temenni ederim. Oyunlarda bir kullanıcıya edilen şahsi küfür ban sebebidir.

Ama şöyle bir şey var adamlar açılıyor bende dedim ki açılmayın yeter.

benim içinmi hack açıcak dedin ben cs oyuncusuyum 2000 saatim var arkadaşlarımla 1v1 atarken bile wh kodunu bilmiyorum öyle bir oyuncuyum
2000 saatin var sen ha :) valorantta kaç bin saat hedefliyorsun :D forumda neden herkes konu açabiliyor adamın 3 postu var hile kullansam ban yerliyim diye konu açıyor :). Alperen çocuk yaştasın bu yaşta hileye bulaşma yazık sana da ailenede. Çok ağır küfürler yersin benden demesi (Oyunda).

Geri
Yukarı