Çözüldü Valorant üzgünüz; belirttiğin kullanıcı adı, şifre ve bölge kombinasyonu geçerli değil hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ilkay Kocaoğlu

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3-12100F//MSİ H610M-G//G-SKİLL RİPJAWSV 2x8 3600HZ//VİPER VPN100 512GB//SAPPHİRE PULSE RX 5700 XT//COOLER MASTER TD500//SHARKOON SHP-650
Arkadaşlar ben VPN'yi açık unutmuşum. Oyuna girip durumu fark ettiğimde oyundan çıkıp bir daha girmeye çalıştım. Ama böyle bir hesap yok diyordu. Bende kendi sitesinden girmeye çalıştığımda "üzgünüz; belirttiğin kullanıcı adı, şifre ve bölge kombinasyonu geçerli değil" hatasını verdi. İçinde asil, yağmacı setleri vardı. Nasıl kurtarabilirim?

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Gmail ile girip eski nick yazıp girebildim.

Arkadaşlar ben VPN'yi açık unutmuşum. Oyuna girip durumu fark ettiğimde oyundan çıkıp bir daha girmeye çalıştım. Ama böyle bir hesap yok diyordu. Bende kendi sitesinden girmeye çalıştığımda "üzgünüz; belirttiğin kullanıcı adı, şifre ve bölge kombinasyonu geçerli değil" hatasını verdi. İçinde asil, yağmacı setleri vardı. Nasıl kurtarabilirim?

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Gmail ile girip eski nick yazıp girebildim.

Kardeşim tam olarak nasıl yaptın? Aynı sorunu ben de yaşıyorum şu an.

@ilkay Kocaoğlu Kardeşim tam olarak nasıl yaptın? Aynı sorunu ben de yaşıyorum şu an.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı