Çözüldü Valorant "VAL 43" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

The_Hydra3

Hectopat
aaaa.png

Çözüm
C:\Users\"kullanıcıadınızıyazınburaya"\AppData\Local\Riot Games\Riot Client\Data gidip RiotClientPrivateSettings.yaml dosyasını siliniz veya uzantısını .yaml1 yapınız.
Hayır
Oyunu silip yüklemeyi denedin mi?

Hayır
C:\Users\"kullanıcıadınızıyazınburaya"\AppData\Local\Riot Games\Riot Client\Data gidip riotclientprivatesettings. Yaml dosyasını siliniz veya uzantısını. Yaml1 yapınız.

Deniyorum.
C:\Users\"kullanıcıadınızıyazınburaya"\AppData\Local\Riot Games\Riot Client\Data gidip riotclientprivatesettings. Yaml dosyasını siliniz veya uzantısını. Yaml1 yapınız.

Oldu çok teşekkürler.

Son düzenleme:
Windows+R tuşuna basıp %appdata% yazın ve Tamam'a tıklayın. Daha sonra Windows Gezgini'nde sol üst kısımda AppData>Roaming yazıyor AppData'ya basın. Sırasıyla Local>Riot Games>Riot Client>Data klasörlerini açın ve Data klasörü içerisindeki RiotClientPrivateSettings.yaml dosyasını silin. Daha sonra oyunu açın, sizden şifre isteyecek. Giriş yaptıktan sonra oyun açılacaktır.

Windows+R tuşuna basıp %appdata% yazın ve Tamam'a tıklayın. Daha sonra Windows Gezgini'nde sol üst kısımda AppData>Roaming yazıyor AppData'ya basın. Sırasıyla Local>Riot Games>Riot Client>Data klasörlerini açın ve Data klasörü içerisindeki RiotClientPrivateSettings.yaml dosyasını silin. Daha sonra oyunu açın, sizden şifre isteyecek. Giriş yaptıktan sonra oyun açılacak
Bende W10 kullanıyorum dediklerinizi yaptım ama cal 43 hatası devam ediyor arkada lol açık ama etkilermi ya ?

Az önce oyuna güncelleme yaptım aynı sorunu yaşıyorum. RiotClientPrivateSettings.yaml dosyasını sildim tekrar hesabıma giriş yaptım ancak düzelmedi.
Az önce oyuna güncelleme yaptım aynı sorunu yaşıyorum. RiotClientPrivateSettings.yaml dosyasını sildim tekrar hesabıma giriş yaptım ancak düzelmedi.
Bir kez daha RiotClientPrivateSettings.yaml dosyasını silip denedim giriş yaptım. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı