Çözüldü Valorant "VAL 43" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

The_Hydra3

Hectopat
aaaa.png

Çözüm
C:\Users\"kullanıcıadınızıyazınburaya"\AppData\Local\Riot Games\Riot Client\Data gidip RiotClientPrivateSettings.yaml dosyasını siliniz veya uzantısını .yaml1 yapınız.
Windows+R tuşuna basıp %appdata% yazın ve Tamam'a tıklayın. Daha sonra Windows Gezgini'nde sol üst kısımda AppData>Roaming yazıyor AppData'ya basın. Sırasıyla Local>Riot Games>Riot Client>Data klasörlerini açın ve Data klasörü içerisindeki RiotClientPrivateSettings. Yaml dosyasını silin. Daha sonra oyunu açın, sizden şifre isteyecek. Giriş yaptıktan sonra oyun açılacaktır.

Sizin dediğinizi yaptım ve oyundaki açtığım karakterler gitti aldığım kostümler gitti açtığım tüm kozmetik eşyalar gitti çok sağ olun bayağı işe yaradı ;(

Ne alaka bu yaptığınız işlem sadece hesabınızdan çıkmanızı sağlıyor başka bir şeyi değiştirmiyor iftira atmayınız.
Sizin dediğinizi yaptım ve oyundaki açtığım karakterler gitti aldığım kostümler gitti açtığım tüm kozmetik eşyalar gitti çok sağ olun bayağı işe yaradı ;(

Sizin dediğinizi yaptım ve şu an oyun içerisinide aldığım tüümmmm kozmetik eşyalar ve xp kasarak açtığım ajanlar gitti gerçekten bunları isteyen birisi için çok yararlı oldu çok sağolun ;(

Ben de aynı hatayı alıyorum dün yaptım düzeldi bugün yine aynı hata. Rocket League de böyleydi sonra hiç açılmamaya başladı :(. Korkuyorum açıkçası bu da öyle olur diye...

C:\Users\"kullanıcıadınızıyazınburaya"\AppData\Local\Riot Games\Riot Client\Data gidip RiotClientPrivateSettings.yaml dosyasını siliniz veya uzantısını .yaml1 yapınız.

Ya oluyor da siliyorum Valorant'a girerken bir daha oluşuyor siliyorum bazen girmiyor bug oldu bende sildiğim an geri geliyor dosya

Windows+r tuşuna basıp %appdata% yazın ve Tamam'a tıklayın. Daha sonra Windows gezgini'nde sol üst kısımda appdata>roaming yazıyor Appdata'ya basın. Sırasıyla local>riot games>riot client>data klasörlerini açın ve data klasörü içerisindeki riotclientprivatesettings. Yaml dosyasını silin. Daha sonra oyunu açın, sizden şifre isteyecek. Giriş yaptıktan sonra oyun açılacaktır.

Ban riski var mı?

C:\Users\"kullanıcıadınızıyazınburaya"\AppData\Local\Riot Games\Riot Client\Data gidip RiotClientPrivateSettings.yaml dosyasını siliniz veya uzantısını .yaml1 yapınız

Ben dediklerini denedim olmadı

Yeni konular

Geri
Yukarı