Çözüldü Valorant val: 51 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ali can çelik

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, sabah Valorant oyununa girmeye çalıştığımda hata kodu val: 51 diye bir hata ile karşılaştım. İnternetteki YouTube'daki bütün her şeyi denememe rağmen 4 saattir sorunu çözüme ulaştıramadım. Aranızda sorunu bilen varsa yardımcı olursa çok teşekkür ederim. [Valorant desteğe yazdım 3.5saatdir cevap bekliyorum]

Dosya Ekleri

• Screenshot_12.png
    Screenshot_12.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 923
Ticket ıma geri dönüş aldım Mesaj da şunu diyor;
Selamlarr,

Yaşamış olduğun sorun oldukça can sıkıcı. :/ Sana elimden geldiğince yardımcı olmak isterim. Öncelikle baka bir hesapta herhangi bir ban yedin mi ya da yasaklama işlemi gerçekleşti mi? Bu soruların cevabını bize bildirir misin?

Aynı zamanda aşağıdaki işlemler ile onarım yapalım.

C:\Riot Games klasörünün içerisinde bulunan Riot Client dosyasını sil lütfen. Sonrasında da aşağıdaki linkden oyunun setup dosyasını yeniden indir lütfen.

https://valorant.secure.dyn.riotcdn.net/channels/public/x/installer/current/live.live.eu.exe

Sonrasında bu indirdiğin setup dosyasını Yerel Disk C: ya da Yerel Disk D:'nin içerisine taşı lütfen. Yani indirilenlerde değil direkt olarak bunlardan birinin içerisine taşı. Sonrasında setup'ı çalıştırıp oyunu, oyunun üzerine tekrar kur. Oyunu yeniden indirmek yerine ufak bir onarım işlemi yapacaktır.

Senden istediğim adımları gerçekleştirip kontrollerini yaptıktan sonra sonuçlarla ilgili cevabını bekliyorum. ♥
Yaptığınız şeylere göre geri cevap verebilirim.

Merhabalar, sabah Valorant oyununa girmeye çalıştığımda hata kodu val: 51 diye bir hata ile karşılaştım. İnternetteki YouTube'daki bütün her şeyi denememe rağmen 4 saattir sorunu çözüme ulaştıramadım. Aranızda sorunu bilen varsa yardımcı olursa çok teşekkür ederim. [Valorant desteğe yazdım 3.5saatdir cevap bekliyorum]

Ban yemişsin, HWID ban. Hayırlı olsun hocam

Acaba 3 aylık HWID ban sonrası mı oldu bu val 51 ben haksız yere ban yedim mayıs 10'a kadar kalkacak ban van 152 alıyordum val 51'e döndü sizinki de mi aynı

Bütün yöntemleri denedim val 51 için DNS hizmetlerden kapatıp açma vs. Hepsini yaptım ama gitmiyor hata

Aynı sorun bende aynı şekilde devam etmekte. Mousenin RGB yazılımından ötürü düşündüğüm haksız HWID ban sonrası val 51 hata kodunu alıyorum.

Geri
Yukarı