Çözüldü Valorant val: 51 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ali can çelik

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, sabah Valorant oyununa girmeye çalıştığımda hata kodu val: 51 diye bir hata ile karşılaştım. İnternetteki YouTube'daki bütün her şeyi denememe rağmen 4 saattir sorunu çözüme ulaştıramadım. Aranızda sorunu bilen varsa yardımcı olursa çok teşekkür ederim. [Valorant desteğe yazdım 3.5saatdir cevap bekliyorum]

Dosya Ekleri

• Screenshot_12.png
    Screenshot_12.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 921
Vanguard'ı kaldırın ve tekrar kurun olmazsa başlat>hizmetler>vgc isimli hizmeti bul ve üstüne 2 kere bas açılan pencereden otomatik yazan yeri elle yap elle ise otomatik yap.

Artı -3 Eksi
Kısaca PC'yi yeniden başlat diyor fakat 4 saattir uğraşıyosan denemişsindir bile Vanguard'ı silip tekrar yükle olmazsa valoranttı silip tekrar yükle bu hata bende internetim iyi olmadığı zaman çıkıyordu.

Dosya Ekleri

• resim_2021-04-26_215343.png
    resim_2021-04-26_215343.png
    9,1 KB · Görüntüleme: 423
Artı -1 Eksi
Dediğiniz her şeyi yaptım oyunu sildim yükledim Vanguard'ı sildim yükledim DNS ayarlarını değiştirdim hizmetlerden vgcyi otomatiğe aldım fakat hala aynı desteğe yazdım 4 saatdir cevap yok bayağı ilgililer.

Dediğiniz her şeyi yaptım oyunu sildim yükledim Vanguard'ı sildim yükledim DNS ayarlarını değiştirdim hizmetlerden vgcyi otomatiğe aldım fakat hala aynı desteğe yazdım 4 saatdir cevap yok bayağı ilgililer.

Senin için bende aynı hatayı yazıyorum şansımız ikiye katlansınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı