Valorant Val3 hatası

BekirYLDR68

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ,ben bir hesap satıl aldım ve tüm bilgilerini değiştirdim. Oyuna girdim birkaç dakika sonra oyundan attı "VAL3" hatası ile tekrar girmeye çalışınca şu hatayı veriyor "Kullanıcı adınız veya şifreniz yanlış olabilir veya birkaç aydır oynamadıysanız bir Riot Hesabına güncellemeniz gerekebilir. Daha fazla bilgi için oturum açamıyorum bağlantısını kontrol edin."

Arkadaşlar, ben bir hesap satıl aldım ve tüm bilgilerini değiştirdim. Oyuna girdim birkaç dakika sonra oyundan attı "val3" hatası ile tekrar girmeye çalışınca şu hatayı veriyor "kullanıcı adınız veya şifreniz yanlış olabilir veya birkaç aydır oynamadıysanız bir Riot hesabına güncellemeniz gerekebilir. Daha fazla bilgi için oturum açamıyorum bağlantısını kontrol edin."

Hesap sizden geri alındı. :D Valorant'ta hesap satın almayı denemeyin.
Çok fazla dolandırıcı var.

Arkadaşlar, ben bir hesap satıl aldım ve tüm bilgilerini değiştirdim. Oyuna girdim birkaç dakika sonra oyundan attı "val3" hatası ile tekrar girmeye çalışınca şu hatayı veriyor "kullanıcı adınız veya şifreniz yanlış olabilir veya birkaç aydır oynamadıysanız bir Riot hesabına güncellemeniz gerekebilir. Daha fazla bilgi için oturum açamıyorum bağlantısını kontrol edin."

Büyük ihtimalle aldığınız kişi bilgileri değiştirmiş.

Geri
Yukarı