Valorant Van 9001 hatası

İşletim sistemi
Windows 11

SerhatSumak

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Windows 11 kullanıyorum. Bu sabah oyuna girdiğimde hiçbir hata yoktu şimdi girdiğimde sürekli böyle hata veriyor. Ne yapsam düzelmedi. TPM 2.0 açık BIOS'dan baktım ama oyun açılmıyor. Sizde de bu sorun var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (23).png
    Ekran Görüntüsü (23).png
    1,7 MB · Görüntüleme: 720
Son düzenleyen: Moderatör:
merhabalar,
Aynı sorunu bende yaşıyorum. BIOS ekranında dediğiniz şeyler çıkmıyor. Security kısmında bende çıkanlar sadece "admin password" ve bir tane daha vardı fakat şu an aklımda değil. Bu sorunu başka nasıl çözebilirim?

Merhaba, ben Windows 11 kullanıyorum. Bu sabah oyuna girdiğimde hiçbir hata yoktu şimdi girdiğimde sürekli böyle hata veriyor. Ne yapsam düzelmedi. TPM 2.0 açık BIOS'dan baktım ama oyun açılmıyor. Sizde de bu sorun var mı?

Bende de aynısı. Windows 11 güncellemesi geldi, onu yaptım, bu şekilde oldu.

Herhangi bir dönüt geldi mi, veyahut bir fikrin var mı yeni yamanın ne zaman geleceği hakkında?

Bende aynı hataları alıyorum kaç saattir fixlenmesini bekliyorum acaba riot bunlardan haberdar mı?
Maalesef. Bu hatanın düzeltilmesi Riot tarafından 3-4, Microsoft tarafından ise haftalar belki de aylarca sürebilir diye düşünüyorum.

Kankam aynı sorun vardı yaptım yeni güncellemeden sonra olmuştu eski derlemeye döndün şu an sorunsuz açılıyor.

Merhaba güncellmeyi geri alınca düzeliyor.

Merhaba bende aynı sorun var. Hangi derlemeyi çekersem düzelir? Resimde olan sürüm yüklü şu anda

Dosya Ekleri

• Win11.PNG
    Win11.PNG
    15,6 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı