Çözüldü Valorant VAN: Restriction hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MutluPatates

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, Valorant'a girerken böyle hata veriyor, nasıl çözebilirim? daha önceden vermiyordu. bazen girerken sorun vermiyor w10 home kullanıyorum

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-01 210751.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-01 210751.png
    6,3 KB · Görüntüleme: 1.088
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, Valorant'a girerken böyle hata veriyor, nasıl çözebilirim? Daha önceden vermiyordu. Bazen girerken sorun vermiyor Windows 10 Home kullanıyorum

Aynı hatanın TPM 2.0 enabled olanını alıyorum ve bilgisayarımda TPM 2.0 desteği bulunmuyor (ASUS H61M D) Windows 10 Pro kullanıyorum. Format attım, BIOS sıfırladım, Secure Boot aktif, CSM aktif-deaktif kısacası her yolu denedim ancak hala aynı hatayı vermeye devam ediyor gelişme olursa buradan ulaşabilir misin?

BIOS'tan Secure Boot'u açtım düzeldi sorun yazanlara teşekkür ederim.

Aynı hatanın TPM 2.0 enabled olanını alıyorum ve bilgisayarımda TPM 2.0 desteği bulunmuyor (ASUS H61m D) Windows 10 Pro kullanıyorum. Format attım, BIOS sıfırladım, Secure Boot aktif, CSM aktif-deaktif kısacası her yolu denedim ancak hala aynı hatayı vermeye devam ediyor gelişme olursa buradan ulaşabilir misin?

Sizinki farklı bir sorun. Ben konuyu açmadan biraz gezindim, dediğin gibi sorun yaşayanlar olmuş bu forumda konusu açılmıştı galiba.

Aynı hatanın TPM 2.0 enabled olanını alıyorum ve bilgisayarımda TPM 2.0 desteği bulunmuyor (ASUS H61m D) Windows 10 Pro kullanıyorum. Format attım, BIOS sıfırladım, Secure Boot aktif, CSM aktif-deaktif kısacası her yolu denedim ancak hala aynı hatayı vermeye devam ediyor gelişme olursa buradan ulaşabilir misin?

Bende de aynısı var o Windows'tan dolayı Windows 11'e geçmek lazımmış.

Kanka bu arada ben 6 gün önce Riot desteğe yazdım onlara düzgünce anlatırsan durumu ve gerekli fotoları atarsan ilgileniyorlar ben yazdım şu an oynuyorum.
Kanka bende aynı şekil yaptım sorunu çözdüler şimdi de bilgisayarda acayip bir kasma var onu çözmeye çalışıyorum durduk yere kasmaya başladı

Dosya Ekleri

• IMG_20231118_003955_537.jpg
    IMG_20231118_003955_537.jpg
    131,9 KB · Görüntüleme: 448

Yeni konular

Geri
Yukarı