Valorant VAN152 hatası

1nput

Decapat
Daha fazla  
Yaklaşık 3 gündür bu hatayı alıyorum anladığım kadarıyla donanım banı (HWID) diye geçiyor. Herhangi bir çözümü olan varsa yazabilir mi?

hata_kodu_152.png

Biraz aşağıda bilet gönder'e tıkla ve "bireysel askıya alınma ve kısıtlamalarla ilgili konuş".

Teşekkürler.
IMG_20201230_130241.jpgBiraz aşağıda bilet gönder'e tıkla ve "bireysel askıya alınma ve kısıtlamalarla ilgili konuş".

Merhabalar hata aldığınız hesapla bilet attım fakat bana 61 hata kodlu olan hesabınızla bizimle iletişime geçin diyorlar fakat ben zaten o hesaptayım.
Biraz aşağıda bilet gönder'e tıkla ve "bireysel askıya alınma ve kısıtlamalarla ilgili konuş".
809474-d82c60ffb03dd73f7b07b0bf1e4fab8b.jpg
Bana hangi mesajları yazdığınızı söylerseniz memnun olurum. Çünkü ben 2 kez attım ve 2 sindede aynı cevaplar geldi.

Son düzenleme:
hocam merhaba ben aynı banı yedim gözüküyor fakat birşey yapamıyorum oyuna giriş yapamıyorum arkadaşımdan hesabıma girip kontrol etmesini istedim adım değişik gözüküyorumuş bilgisayarımı sırf valorant oynayabilmek için aldım babama ne hesap vereceğimi dğşğnğyorum oturdum ağlıyorum bildiğiniz napabilirim 3 tane ticket attım ama içimde bir garip his var oyuna giremedikçe huzursuz oluyorum yardım edin
Teşekkürler.

Merhabalar hata aldığınız hesapla bilet attım fakat bana 61 hata kodlu olan hesabınızla bizimle iletişime geçin diyorlar fakat ben zaten o hesaptayım.

Eki Görüntüle 808185
Bana hangi mesajları yazdığınızı söylerseniz memnun olurum. Çünkü ben 2 kez attım ve 2 sindede aynı cevaplar geld,

Hocam merhaba ben aynı banı yedim gözüküyor fakat bir şey yapamıyorum oyuna giriş yapamıyorum arkadaşımdan hesabıma girip kontrol etmesini istedim adım değişik gözüküyormuş bilgisayarımı sırf Valorant oynayabilmek için aldım babama ne hesap vereceğimi dğşğnğyorum oturdum ağlıyorum bildiğiniz ne yapabilirim 3 tane ticket attım ama içimde bir garip his var oyuna giremedikçe huzursuz oluyorum yardım edin.

Açtığım konudan banını açmayı deneyebilirsin :)

Yaklaşık 3 gündür bu hatayı alıyorum anladığım kadarıyla donanım banı (HWID) diye geçiyor. Herhangi bir çözümü olan varsa yazabilir mi?

Eki Görüntüle 806255

Aynısı başıma geldi ve şu anda aynı bilgisayarımla hiç sorun olmadan oynayabiliyorum.
Belirli bir zaman sonra açılıyor sanırım.
Arada bir de format attım ama onun herhangi bir etkisinin olacağını sanmıyorum.

Açtığım konudan banını açmayı deneyebilirsin :)
merhaba :D gönderdiğim biletlere cevap geldi 14 mayısta açılacakmış

Geri
Yukarı