Valorant VAN152 hatası

emre_33

Zeptopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Valorant'ta VAN152 hatasını çözmek için bilgisayara format atmak çözer mi veya bu çözmez ise bir öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Valorant'ta Van 152 hatasını çözmek için bilgisayara format atmak çözer mi veya bu çözmez ise bir öneriniz var mı?

Hocam Vanguard'ı silip tekrar yüklemeyi deneyin Görev yöneticisinde vgc yi açık hale getirin format atmanız şart değil.

Arkadaşında dediği gibi hile kullandıysanız ban yemişsinizdir.

Hile kullandığınız için ban yediniz. Burada kimse o banı kaldıramaz, paşa paşa bekleyeceksiniz. Bir daha hile falan açmayın, oynamayı bilmiyorsanız bırakabilirsiniz.

Hocam Vanguard'ı silip tekrar yüklemeyi deneyin görev yöneticisinde vgc yi açık hale getirin format atmanız şart değil.

Ben onu denedim ama cihazınız oyuna erişemeyecek diyor format atarsam cihaz bilgileri de gider ya o yüzden dedim.

Hocam Vanguard'ı silip tekrar yüklemeyi deneyin görev yöneticisinde vgc yi açık hale getirin format atmanız şart değil.

Fakat yine de denerim vgc nasıl açılıyor?

Hile kullandığınız için ban yediniz. Burada kimse o banı kaldıramaz, paşa paşa bekleyeceksiniz. Bir daha hile falan açmayın, oynamayı bilmiyorsanız bırakabilirsiniz.

Hile değildi o program.

Geri
Yukarı