Valorant vandal kaplama tavsiyesi

alone1man

Decapat
Daha fazla  
Cidden önemli bir soru, lütfen bu yazıyı gören herkes yorumunu yazsın. Ejder, delipop, yağmacı, asil vandal bu dört tanesine param yetiyor geldiği anda alacağım(ego vandal istemiyorum). Lütfen kullanan olarak veya kullanmasanız bile hangisini almalıyım yorumunuzu yazmanızı istiyorum ejder beklenilebilir mi yoksa delipop geldiği anda alınmalı mı? Ya da asil alınır mı? Yoksa ne olursa olsun ejder beklenir mi? Şahsi fikrim ejder vandal fakat acil vandalım olsun istiyorum. Beklemek istemiyorum. Geldiği anda delipop falan alınır mı? 3 aydır ejder bekleyen derbederlerden olmak istemiyorum.

Oyunu aylarca oynamadım 2 ay civarında bir süre boyunca oynadım ama Asil en çok hoşuma giden sanki sprayi kendi atıyormuş gibi geliyordu Ejder Vandal spray ihtiyaç duymadan direkt kafadan vuruyor gibi geliyordu :D benim önerim Asil alman sesi çok güzel. Yağmacı 2 3 kez elime geçti ama aşırı bağırıyor gibi geliyor.

Yağmacı ve delipop kullanıyorum. Yağmacı öneririm herkeste var ama gayet güzel bir kaplama. İyi oyunlar. İyi forumlar. Konu Kilit.

Geri
Yukarı